تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

نوسازی ناوگان تاکسیرانی با سورن پلاس

ایران خودرو با اشاره به تعهد نوسازی ۹ هزار تاکسی درون‌شهری، از آغاز مجدد فرآیند نوسازی پس از دریافت مجوز شماره‌گذاری برای محصول سورن پلاس دوگانه سوز خبر داد.

کد خبر: ۱۴۰۲۹۵
۱۳:۳۵ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

نوسازی ناوگان تاکسیرانی با سورن پلاس

 

دیدارنیوز: به نقل از ایکوپرس، محمد شفیعی‌نژاد معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که درحال حاضر سورن پلاس دوگانه سوز برای ناوگان تاکسیرانی کشور به تولید می‌رسد، گفت: با توجه به طولانی شدن فرآیند اخذ مجوزهای لازم از نهادهای ذی‌ربط برای تولید محصول، نوسازی تاکسی‌های فرسوده نیز با تاخیر مواجه شده اما در حال حاضر مجوز استاندارد و محیط زیست برای این محصول دریافت شده و در حال انجام فرآیند دریافت مجوز شماره‌گذاری هستیم.

وی تصریح کرد: با کسب مجوز شماره‌گذاری، تا پایان سال نوسازی هزاران دستگاه تاکسی درون‌شهری انجام می‌شود و تاکسی‌های فرسوده با محصول سورن پلاس دوگانه سوز جایگزین خواهند شد.

شفیعی‌نژاد افزود: سورن پلاس دوگانه‌سوز با هدف نوسازی خودروهای تاکسی به بازار عرضه می‌شود و به‌زودی برای کاربری‌های شخصی نیز تولید خواهد شد.

وی تصریح کرد: سورن دوگانه سوز به عنوان تنها خودروی دوگانه سوز سواری تولیدی در کشور، می‌تواند در کاهش مصرف سوخت در شرایط فعلی نقش موثری داشته باشد.

گفتنی است، با توقف تولید محصول سمند و ۴۰۵ از مدار تولید ایران‌خودرو، سورن دوگانه سوز به عنوان جایگزین این دو محصول وارد ناوگان تاکسیرانی کشور شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی