تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
درخواست از هیات رئیسه مجلس

محمودزاده: اسامی نمایندگان امضاکننده بیانیه را اعلام کنید

محمودزاده، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه روز سه‌شنبه ۱۷ آبان ۲۲۷ نماینده مجلس و درخواست آن‌ها از قوه قضاییه، خواستار انتشار اسامی نمایندگان امضا کننده این بیانیه شد.

کد خبر: ۱۴۰۲۹۳
۱۳:۱۱ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

محمودزاده: اسامی نمایندگان امضاکننده بیانیه را اعلام کنید

دیدارنیوز: جلال محمودزاده نماینده مهاباد و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی جلسه نوبت صبح یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: آقای قالیباف در آغاز نشست هفته گذشته از شنیدن صدای مخالفان صحبت کرد، اما برخلاف رسالت مجلس، متأسفانه ۲۲۷ نفر از نمایندگان در یک بیانیه از قوه قضائیه تقاضای برخورد با معترضان را نمودند و مجلس برخلاف قانون شفافیت آراء، لیست امضاکنندگان این بیانیه را منتشر نمی‌کند؛ همین امر باعث شده لیست جعلی از نمایندگان در شبکه‌های اجتماعی پخش شود.

وی اظهار کرد: در طول سه دوره نمایندگی مجلس هیچگاه به مردم پشت نکرده و برخلاف خواسته آن‌ها اقدام نکردم؛ لذا همچنان که قبلاً گفتم از این تریبون به عنوان نماینده مردم سرافراز مهاباد امروز ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ برای ثبت در تاریخ و سابقه مذاکرات مجلس اعلام می‌کنم این بیانیه ضد مردمی را ندیده‌ام و امضا نکرده‌ام.

این نماینده مجلس تاکید کرد: از هیات رئیسه مجلس درخواست دارم لیست واقعی نمایندگان امضاکننده را رسماً به مردم اعلام نماید.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر با تاکید بر اینکه نامه منتشر شده جعلی بوده است، اظهار کرد: بیانیه نمایندگان نیز ضدمردمی نبوده، بلکه در آن درخواست کرده‌اند تا با کسانی‌که قاتل و اغتشاشگر هستند برخورد شود. مجلس نیز اقدام قانونی خود را انجام داده است.

وی با بیان اینکه نامه‌ای را که هیات رئیسه مجلس دهم امضا کرده است، ارتباطی به مجلس یازدهم ندارد، افزود: نمایندگان در بیانیه خود اعلام کرده اند که با قاتلان و اغتشاشگران برخورد شود، نه معترضان. بالاترین بیان، بیان رهبر معظم انقلاب بود که فرمودند آن‌هایی که معترض هستند و دست به قتل و آشوب نزده اند، فرزندان من هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی