تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ تلفات به ۶۰۰۰ نفر رسید

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

سلاح ایران در جام جهانی چیست؟

روزنامه عربستانی الریاضیه در آستانه شروع بازی‌های حساس جام جهانی قطر به تحلیل وضعیت تیم ملی ایران پرداخت و با تیتر «معجون کی‌روش سلاح ایران در جام جهانی» نوشت: هواداران تیم ملی فوتبال ایران امید زیادی دارند که تیم با هدایت کی‌روش در جام جهانی ۲۰۲۲ تاریخ ساز شود و برای نخستین بار به دور بعد صعود کند.

کد خبر: ۱۴۰۲۷۶
۱۱:۱۳ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

سلاح ایران در جام جهانی چیست؟

دیدارنیوز: روزنامه عربستانی براین باور است که تفکرات کی‌روش می‌تواند باعث تاریخ‌سازی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ و صعود این تیم به دور بعد شود.

به نقل از الریاضیه، تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم‌هایی است که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور دارد. فوتبال ایران چند روز قبل از آغاز جام جهانی در یک شرایط نامتوازنی به سر می‌برد، به ویژه بعد از درخواست اوکراین برای حذف ایران از جام جهانی و البته تغییراتی در کادرفنی این تیم باوجود آنکه اسکوچیچ توانست آن‌ها را خیلی زود به جام جهانی برساند.

فدراسیون فوتبال ایران چند هفته قبل از برگزاری جام جهانی تصمیم گرفت که دراگان اسکوچیچ را به خاطر تنش بعضی از بازیکنان با او از کار برکنار کند و دوباره دست به دامن کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم شود. کی‌روش پیش از این در سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و تا سال ۲۰۱۹ در این تیم بود و توانست دو بار پیاپی این تیم را به جام جهانی برساند.

تفکرات و نقشه‌های کی روش سلاح ایران برای موفقیت در جام جهانی هستند. این روزنامه عربستانی با تیتر، معجون کی‌روش سلاح ایران در جام جهانی نوشت: هواداران تیم ملی فوتبال ایران امید زیادی دارند که تیم با هدایت کی‌روش در جام جهانی ۲۰۲۲ تاریخ ساز شود و برای نخستین بار به دور بعد صعود کند.

الریاضیه در ادامه گزارش خود نوشت: در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران بازیکنانی مثل سردار آزمون، مهدی طارمی و امید نورافکن بازی می‌کنند. سرشناس‌ترین بازیکن ایران مهدی طارمی است که در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا درخشید تا جایی که توانست در مرحله گروهی ۵ گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد تا بیشترین نقش را در صعود پورتو به دور بعد داشته باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی