تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

عمده‌ترین مشکل متقاضیان مسکن ملی در گیلان چیست؟

گیلان مدیر امور مسکن گیلان، وضعیت مسکن ملی استان در کشور را حالت متوسط دانست و افزود: طبق گفته بیشتر متقاضیانی که آورده اولیه را تکمیل نمی‌کنند، دلیل نیاوردن این مبلغ ۴۰ میلیون تومانی نداشتن پول است.

کد خبر: ۱۴۰۲۷۳
۱۱:۰۰ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

 عمده‌ترین مشکل متقاضیان مسکن ملی در گیلان چیست؟

دیدارنیوز: حسین کشاورز در گفتگو با ایسنا درخصوص وضعیت طرح مسکن ملی گیلان در کشور اظهار کرد: در گیلان ۲۶ هزار نفر برای اخذ مسکن ملی ثبت نام کرده‌اند، اما فقط ۷۰۰۰ نفر آورده اولیه را تکمیل کرده اند.

وی با بیان اینکه هر چقدر متقاضیان بیشتری آورده اولیه را تکمیل کنند پروژه ساخت مسکن ملی در استان سرعت بیشتری به خود می‌گیرد، افزود: طبق گفته بیشتر متقاضیانی که آورده اولیه را تکمیل نمی‌کنند، دلیل نیاوردن این مبلغ ۴۰ میلیون تومانی، نداشتن پول است.

کشاورز تصریح کرد: ساخت مسکن ملی راهکاری موثر برای خانه دار شدن اقشار کم درآمد است و امیدواریم متقاضیان برنامه ریزی‌هایی داشته باشند تا هرچه سریع‌تر میزان این آوررده‌ها افزایش یابد.

مدیر امور مسکن اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: گیلان در بحث مسکن ملی از استان‌های بالا و پایین جدول نیست و در وسط جدول قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: احتمال ثبت نام از متقاضیان جدید مسکن ملی مشخص نیست و فعلا افرادی که آورده خود را نمی‌خواهند تکمیل کنند با افراد دیگر ثبت نام شده جایگزین خواهند شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی