تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

کشف انبار بزرگ داروهای غیرمجاز در غرب تهران

سرهنگ علی آقا کارخانه، فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از کشف انبار بزرگ دارو‌های غیر مجاز خبر داد و گفت: ماموران پلیس در بازرسی از این انبار ۸۳ هزار و ۹۸۸ عدد انواع دارو‌های غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.

کد خبر: ۱۴۰۰۵۳
۱۷:۵۵ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

کشف انبار بزرگ داروهای غیرمجاز در غرب تهران

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از کشف انبار بزرگ دارو‌های غیر مجاز به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ علی آقا کارخانه در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا‌های ممنوعه توسط پلیس، اخبار و اطلاعاتی از تخلیه مقادیر قابل توجهی داروی غیرمجاز در انباری واقع در اسلامشهر به پلیس مخابره شد که در همین راستا بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اطمینان ماموران از گزارش دریافتی، اظهارکرد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات اولیه محل دپوی دارو‌های غیرمجاز را در شهرستان اسلامشهر مورد شناسایی قرار دادند و پس از آن با هماهنگی مقام قضایی در محل حاضر شده و اقدام به بازرسی از این انبار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه ماموران پلیس در بازرسی از این انبار ۸۳ هزار و ۹۸۸ عدد انواع دارو‌های غیرمجاز را کشف و ضبط کردند، گفت: همچنین ماموران در این عملیات سه نفر را به عنوان قاچاقچی کالا‌های غیر گمرکی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس غرب استان تهران، کارخانه با بیان اینکه انبار مذکور نیز پلمب شد، گفت: متهمان دستگیر شده نیز در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند. برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

وی درباره ارزش ریالی محموله دارو‌های کشف نیز اظهارکرد: ارزش اقلام کشف شده طبق برآورد کارشناسان ۱۰میلیارد ریال است، این دارو‌ها به دستگاه‌های مربوطه تحویل داده شد تا درباره آن تصمیم‌گیری شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی