تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

جذب ۱۰۰ درصد سهمیه تخصیصی تسهیلات تبصره ۱۸ در خراسان جنوبی

خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از جذب ۱۰۰ درصد سهمیه تخصیصی تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ در استان خبرداد.

کد خبر: ۱۴۰۰۳۴
۱۴:۰۶ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

جذب ۱۰۰ درصد سهمیه تخصیصی تسهیلات تبصره ۱۸ در خراسان جنوبی

 

دیدارنیوز: جواد اشرفی، امروز سه شنبه ۱۷ آبان در کارگروه استانی بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه اظهار کرد: دستگاه‌های متولی پیگیری پرونده‌های مصوب کارگروه را برای حصول نتیجه و پرداخت تسهیلات را داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات نباید زمان بر شود، تصریح کرد: مدیران دستگاه‌ها با بی تفاوتی و اهمال کاری نباید از کنار موضوع رد شوند.

اشرفی با بیان اینکه ۳۲ میلیارد تومان مانده تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در قانون بودجه ۱۴۰۰ را داریم، ادامه داد: روند جذب تسهیلات از سهمیه تخصیص یافته ۱۰۰ درصد بوده است و برای جذب سهمیه شناور نیز لازم است تا دستگاه‌های متولی و بانک‌ها با هماهنگی به روند جذب سرعت دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه تذکر جدی به دستگاه‌ها داده شده تا در حداقل زمان ممکن پیگیری برای جذب تسهیلات را داشته باشند، تصریح کرد: فرمانداری شهرستان‌ها، دستگاه‌های متولی و بانک‌ها مانده تسهیلات را ظرف دو هفته آینده تعیین تکلیف کنند.

وی یادآور شد: جلسه جمع بندی کارگروه استانی تبصره ۱۸ برای ارزیابی دستگاه‌ها با حضور استاندار برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: خراسان جنوبی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی