تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
تاج: فعلا که بحث تیم امید مطرح نیست!

بازگشت شجاع و کنعانی‌ به تیم‌ملی

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی زادگان دو مدافع میانی تیم ملی از امروز چهارشنبه در تمرینات شرکت خواهند کرد.

کد خبر: ۱۳۹۷۱۷
۱۰:۵۸ - ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بازگشت شجاع و کنعانی‌زادگان به تیم‌ملی

دیدارنیوز: رئیس فدراسیون فوتبال ضمن انتقاد از رفتار باشگاه الاهلی قطر اعلام کرد دو مدافع میانی تیم ملی از امروز در تمرینات شرکت خواهند کرد.

مهدی تاج درباره دلخوری کارلوس کی‌روش از شرایط شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان و عدم حضور این دو بازیکن در تمرینات تیم ملی اظهار داشت: به نظر می‌رسد امروز این بازیکنان رسیده‌اند. با شیخ حمد (رئیس فدراسیون قطر) صحبت کردم. باشگاه الاهلی کار غیر منطقی انجام داده بود. این دو بازیکن هم برگشتند و فکر می‌کنم امروز هم به تمرین بیایند.

وی در مورد جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در روز‌های گذشته عنوان کرد: جلسه خوبی بود؛ به هر حال خیلی وقت بود هیئت رئیسه جلسه‌ای نداشت و صحبت‌های متفاوتی می‌شد. مسائل جاری و موضوعاتی بود که باید دنبال می‌کردیم و خدا را شکر جلسه خیلی خوبی بود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود کی‌روش از وضعیت کمپ تیم ایران در قطر ناراضی است، گفت: چیزی برای شفاف‌سازی نیست، در قطر تعدادی هتل وجود دارد که به ۳۲ تیم دادند. کمپ ایران را ندیده‌ام، اما طبق صحبتی که با کی‌روش داشتم؛ محل اسکان ما در قطر مانند کمپ لوکوموتیو که در جام جهانی روسیه داشتیم، نیست و امکانات محدودتری دارد.

تاج ادامه داد: این امکانات در اختیار قطر نیست و فیفا آن را به تیم ایران تخصیص داده است. فیفا این محل را داده و آن زمان فدراسیون ما هم گرفته است؛ اگر قرار بر تعویض بود باید همان زمان انجام می‌شد و الان مجالی برای تعویض نیست، ولی مجالی برای ترمیم و رفع مشکلات است که در حال انجام آن هستیم.

وی در واکنش به پرسشی درباره انتخاب جایگزین مهدی مهدوی‌کیا در تیم امید گفت: فعلاً که بحث امید مطرح نیست!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی