تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

نوری: در حوادث اخیر باید پاسخگوی دانش‌آموزان باشیم

یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش در واکنش به حوادث اخیر و ناآرامی‌ها در مدارس کشور گفت: در حوادث اخیر باید با دانش آموزان به صورت متقن و مستدل و بر اساس آیین و ادله محکم گفتمان داشت و پاسخگوی سوالات آن‌ها باشیم.

کد خبر: ۱۳۹۳۲۰
۱۲:۲۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۱

نوری: در حوادث اخیر باید پاسخگوی دانش‌آموزان باشیم

دیدارنیوز: وزیر آموزش و پرورش، با اشاره به اتفاقات اخیر که در کشور رخ داده است، گفت: در حوادث اخیر باید با دانش آموزان به صورت متقن و مستدل و بر اساس آیین و ادله محکم گفتمان داشت و پاسخگوی سوالات آن‌ها باشیم، قطعا آن‌ها هم این موضوعات را به خوبی ارزیابی خواهند کرد.

یوسف نوری در مورد حوادث اخیر که در کشور رخ داده و صحبت‌های رئیس جمهور مبنی بر گره گشایی ذهنی دانش‌آموزان و پاسخگویی به شبهات آنها، به واسطه مدیران و معلمان، گفت: دانش آموزان به طور طبیعی در تمام زمان‌ها سوالات و ابهامات داشته و گاهی انتقاداتی دارند.

وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد: آنچه مسلم است ما باید فرصت را برای آن‌ها فراهم کنیم و در هر شرایطی پاسخگوی تمام سوالات و شبهات دانش آموزان باشیم.

به گزارش خانه ملت، عضو کابینه دولت سیزدهم در ادامه تاکید کرد: در حوادث اخیر باید با دانش آموزان به صورت متقن و مستدل و بر اساس آیین و ادله محکم گفتمان داشت و پاسخگوی سوالات آن‌ها باشیم قطعا آن‌ها هم این موضوعات را به خوبی ارزیابی خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی