تیتر امروز

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
دکتر دادخواه: سیاست نباید در دستگاه دادگری دخالتی داشته باشد/دادگاه‌ها حق انتخاب وکیل اختیاری را از متهمان سلب نکنند
گفت و گوی دیدار با پژوهشگر تمدن و فرهنگ ایران در سیزدهمین برنامه "بافرهنگ"

دکتر دادخواه: سیاست نباید در دستگاه دادگری دخالتی داشته باشد/دادگاه‌ها حق انتخاب وکیل اختیاری را از متهمان سلب نکنند

سیزدهمین برنامه‌ی «با فرهنگ» به میزبانی حسین قنواتی و با حضور دکتر محمدعلی دادخواه، حقوق‌دان و پژوهشگر فرهنگ ایران، به موضوع «دادگری و فرهنگ» اختصاص دارد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرد

دستگاه‌های ذی‌ربط درباره خبرنگاران بازداشتی گزارش می‌دهند

احمد راستینه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که دستگاه‌های ذی‌ربط درباره خبرنگاران بازداشتی به مجلس گزارش می‌دهند.

کد خبر: ۱۳۸۸۴۶
۱۸:۴۱ - ۲۴ مهر ۱۴۰۱

دستگاه‌های ذی‌ربط درباره خبرنگاران بازداشتی به مجلس گزارش می‌دهند

دیدارنیوز: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه امروز این کمیسیون مقرر شده تا دستگاه‌های ذیربط گزارشی از وضعیت خبرنگاران بازداشتی را به کمیسیون ارائه دهند.

احمد راستینه، به ارایه توضیحاتی درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت: در جلسه امروز کلیات طرح اصلاح اساسنامه نهاد کتابخانه‌های کشور در کمیسیون به تصویب رسید و مقرر شد که کارگروهی به منظور بررسی دقیق جزئیات این طرح تشکیل و گزارش آن کارگروه درخصوص مواد این طرح به کمیسیون ارائه شود.

وی اظهار کرد: ارتقای جایگاه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با توجه به نقش و اهمیت کتابخانه در کشور و افزایش سرانه مطالعه به عنوان یکی از بنا‌های مهم ارتقای شاخص‌های فرهنگی کشور، اصلاح موادی از اساسنامه به منظور تامین بخشی از نیاز‌های منابع بودجه‌ای کتابخانه‌ها و همچنین ساز و کار انتخاب اعضای هیئت امنا و ارتقاء و تقویت اعضای هیئت امنای نهاد کتابخانه‌ها از اهدافی است که در کلیات این طرح مورد تاکید قرار گرفته است.

به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی، این کمیسیون در جلسات آتی خود وارد بررسی جزئیات طرح اطلاع اساسنامه نهاد کتابخانه‌های کشور می‌شوند.

راستینه همچنین در پاسخ به پرسشی درباره پیگیری‌های انجام شده درباره وضعیت خبرنگاران بازداشتی از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز قرار شد که دوستان کمیسیون گزارشی از دستگاه‌های ذیربط در این خصوص بگیرند تا صورت نیاز بعد از دریافت گزارش راجع به موضوعاتی در این خصوص اظهار نظر کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی