تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.
صدای اعتراض مردم را از حوزه انتخابیه‌ام را به گوش رئیس جمهور می‌رسانم

ارکانی خطاب به مسوولان؛ اگر حقوق بالای ۵۰ میلیون نداشتید، آنگاه تورم و اجاره مسکن را درک می‌کردید!

احسان ارکانی، نماینده مردم نیشابور در مجلس در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه) خطاب به مسوولان کشور گفت: مدیران و وزرای کشور چند ماه می‌توانند با حقوق ۶ میلیونی خانواده خود را اداره کنند؟ اگر مدیران ما مانند مردم زندگی می‌کردند و حقوق بالای ۵۰ میلیون تومان نداشتند آنگاه تورم، بی‌پولی و اجاره مسکن را درک می‌کردند.

کد خبر: ۱۳۸۵۸۲
۱۲:۵۳ - ۱۹ مهر ۱۴۰۱

ارکانی خطاب به مسوولان؛ با حقوق ۶ میلیونی چند ماه می‌توانید خانواده‌تان را اداره کنید؟

دیدارنیوز: نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان و وزرای کشور چند ماه می‌توانند در تورم ۶۰ درصدی با حقوق شش میلیون تومانی خانواده‌های خود را اداره کنند؟

احسان ارکانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: فشار معیشتی شانه‌های مردم را خرد کرده است. کارگران، کارمندان و فرهنگیان تورم ۶۰ درصدی را با حقوق شش میلیون تومانی تجربه می‌کنند و اداره یک خانواده در چنین شرایطی کار سختی است.

وی اظهار کرد: مدیران و وزرای کشور چند ماه می‌توانند با حقوق شش میلیونی خانواده خود را اداره کنند؟ اگر مدیران ما مانند مردم زندگی می‌کردند و حقوق بالای ۵۰ میلیون تومان نداشتند آنگاه تورم، بی‌پولی و اجاره مسکن را درک می‌کردند. اما همین مردم باز هم مرزبندی را تشخیص داده و با اغتشاشگران همراه نشدند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صدای اعتراض مردم را از حوزه انتخابیه‌ام در خصوص عدم تخصیص بودجه برای حل مشکلات در حوزه خراسان مرکزی را به گوش رئیس جمهور می‌رسانم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی