تیتر امروز

لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
برد تراژیک استقلال و حذف از آسیا
نگاهی به هفته بیست و چهارم لیگ برتر

برد تراژیک استقلال و حذف از آسیا

با پیروزی تیم‌های بالانشین در هفته بیست و چهارم، جدول لیگ بدون تغییر باقی مانده اما ممکن است اتفاقاتی برای استقلال بیفتد و سرنوشت آبی‌ها به کلی تغییر کند.

یک مداح: برخورد و تذکر به بی‌حجاب‌ها باید مخفیانه باشد!

در شرایطی که کشورمان به دلیل فوت دردناک و شوک‌آور مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد تهران هنوز جو کاملا آرامی ندارد و پزشکی قانونی علت فوت او را رسما اعلام نکرده، یک مداح مدعی شده برخورد با بی‌حجاب‌ها باید مخفیانه باشد!

کد خبر: ۱۳۸۲۷۳
۱۷:۱۱ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱

یک مداح: برخورد و تذکر به بی‌حجاب‌ها باید مخفیانه باشد!

دیدارنیوز: مهدی سلحشور، مداح گفت: افراد بی‌حجاب را می‌توان جمع کرد و با نهایت احترام و ادب با آنان صحبت کرد!

مهدی سلحشور، مداح با بیان اینکه با این فضای رسانه‌ای نباید علنی با فردی که منکری را مرتکب شده است، مشابه گشت ارشاد برخورد کرد؛ زیرا کوچک‌ترین برخوردی، خودزنی است، گفت: البته نمی‌توان برخوردی هم نداشت؛ بلکه باید برخورد و تذکر را مخفیانه انجام داد. امروز اطلاعات افراد به راحتی قابل احصاء است. می‌توان شیوه تذکر و برخورد را تغییر داد.

وی گفت: افراد بی‌حجاب را می‌توان جمع کرد و با نهایت احترام و ادب با آنان صحبت کرد. در این نشست‌ها باید خبره‌ها و نخبه‌ها که هنجار‌ها را می‌شناسند، حضور پیدا کنند و با آنان صحبت و بحث کنند. این جلسات باید مناظره‌ای باشد تا بتوان حجاب را به هنجار و معروف تبدیل کرد. در موقع خروج هم به این افراد یک بسته فرهنگی شامل چادر و روسری هدیه دهیم. نیاز نیست در ملأعام با این افراد برخورد کرد.

به گزارش دیدارنیوز، این مداح در حالی از برخورد مخفیانه با افراد بی‌حجاب گفته که ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی اعتراض زنان و دختران به محدودیت‌های شدید اخیر در دوران ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی را نشان می‌دهد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی