تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

تاریک‌ترین روز‌های تاریخ اینترنت در ایران!

یک رسانه داخلی قبل و پس از اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر در ایران، لیستی از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را منتشر کرده که در دوران ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی، یکی پس از دیگری فیلتر و مسدود شده‌اند و از آن به عنوان تاریک‌ترین روز‌های تاریخ اینترنت در ایران یاد کرده است.

کد خبر: ۱۳۸۲۱۱
۱۹:۰۲ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱

تاریک‌ترین روز‌های تاریخ اینترنت در ایران!

دیدارنیوز: باوجود وعده‌های مقامات دولتی درباره افزایش سرعت اینترنت و رفع مشکلات، این روزها شاهد قطعی گسترده، فیلترینگ شدید سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و مشکلات بزرگ برای میلیون‌ها ایرانی فعال در فضای مجازی هستیم که در این بحران اقتصادی، دلخوش به کسب و کار خود در اینستاگرام، واتساپ و .. بودند.

کارنامه فیلترینگ در سال ١۴٠١ 

دیجیاتو نوشت: تاریک‌ترین روز‌های تاریخ اینترنت در ایران؛ روز‌هایی که احتمالا به سختی بتوان یک پلتفرم خارجی را یافت که فیلتر نشده باشد.

تصویری که می‌بینید، وضعیت فیلترینگ در سال ۱۴۰۱، مخصوصا در دو هفته اخیر را نشان می‌دهد؛ زمانی که بیشتر از ۱۵ پلتفرم مختلف، از پیام‌رسان و شبکه اجتماعی گرفته تا بازی‌های موبایلی، فیلتر شده‌اند.

تاریک‌ترین روز‌های تاریخ اینترنت در ایران!

سوال اصلی، اما بی‌پاسخ اینجاست که چه تعداد از این پلتفرم‌ها بار دیگر بدون فیلتر در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی