تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

سومین قهرمانی فصل جوکوویچ در تل‌آویو

نواک جوکوویچ، تنیس‌باز قدرتمند صرب بدون از دست دادن یک ست، با غلبه بر تنیس‌باز کروات فاتح مسابقات ۲۵۰ امتیازی تل‌آویو در اسرائیل شد تا سومین عنوان فصل خود را به خانه ببرد.

کد خبر: ۱۳۸۲۰۱
۱۳:۲۴ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱

جوکوویچ

دیدارنیوز: نواک جوکوویچ، تنیس‌باز پرافتخار و مطرح صربستانی که سال پرفراز و نشیبی را سپری می‌کند، شب گذشته فاتح رقابت‌های ۲۵۰ امتیازی تل‌آویو در اسرائیل شد.

جوکوویچ، سید برتر مسابقات تل‌آویو توانست در دو ست و با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۴، رقیب خود مارین چیلیچ کروات را از پیش‌رو بردارد تا ۸۹ـمین عنوان حرفه‌ای خود را جشن بگیرد.

جوکوویچ که در دوران کرونا، علاقه‌ای به تزریق واکسن نشان نداده و مقاومت می‌کند، دو گرنداسلم مهم استرالیا و آمریکا را به دلیل قوانین مربوط به کرونا از دست داده است.

این سومین عنوان قهرمانی او در فصل جاری پس از فتح مسترز رم و گرند اسلم ویمبلدون بود.

جوکوویچ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی