تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

سومین قهرمانی فصل جوکوویچ در تل‌آویو

نواک جوکوویچ، تنیس‌باز قدرتمند صرب بدون از دست دادن یک ست، با غلبه بر تنیس‌باز کروات فاتح مسابقات ۲۵۰ امتیازی تل‌آویو در اسرائیل شد تا سومین عنوان فصل خود را به خانه ببرد.

کد خبر: ۱۳۸۲۰۱
۱۳:۲۴ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱

جوکوویچ

دیدارنیوز: نواک جوکوویچ، تنیس‌باز پرافتخار و مطرح صربستانی که سال پرفراز و نشیبی را سپری می‌کند، شب گذشته فاتح رقابت‌های ۲۵۰ امتیازی تل‌آویو در اسرائیل شد.

جوکوویچ، سید برتر مسابقات تل‌آویو توانست در دو ست و با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۴، رقیب خود مارین چیلیچ کروات را از پیش‌رو بردارد تا ۸۹ـمین عنوان حرفه‌ای خود را جشن بگیرد.

جوکوویچ که در دوران کرونا، علاقه‌ای به تزریق واکسن نشان نداده و مقاومت می‌کند، دو گرنداسلم مهم استرالیا و آمریکا را به دلیل قوانین مربوط به کرونا از دست داده است.

این سومین عنوان قهرمانی او در فصل جاری پس از فتح مسترز رم و گرند اسلم ویمبلدون بود.

جوکوویچ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی