تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

درخواست اژه‌ای برای رسیدگی سریع به پرونده جان‌باختگان حوادث اخیر

غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه پس از ناآرامی‌های چند هفته گذشته در ایران به دلیل فوت مهسا امینی در گشت ارشاد تهران، خواستار رسیدگی سریع به پرونده جان‌باختگان حوادث اخیر شد.

کد خبر: ۱۳۸۱۹۳
۱۲:۰۵ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱

درخواست اژه‌ای برای رسیدگی سریع به پرونده جان‌باختگان حوادث اخیر

دیدارنیوز: رئیس قوه قضائیه گفت: در جریان اغتشاشات اخیر برخی نیرو‌های امنیتی، انتظامی، بسیجی و مردم جان باخته‌اند که پرونده‌هایی تشکیل شده است و ضرورت دارد که این پرونده‌ها با قید فوریت رسیدگی و ضاربان آن‌ها شناسایی شوند.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست شورای عالی قضایی با اشاره به حوادث و ناآرامی‌های اخیر گفت: اعتراض یک کنش در مقابل حرف، قول یا تصمیمی است که دیگران به هر دلیلی با آن مخالف هستند که براساس اصل ۲۷ قانون اساسی پذیرفتنی است.

وی گفت: اگر اعتراض با آشوب، اغتشاش و غارت اموال عمومی و مردم همراه شد، اگر اعتراض با فحاشی، آتش زدن اموال مردم، ایجاد ناامنی و کشتار مردم همراه شد، دیگر اعتراض نیست و با چنین رفتار‌های هنجارشکنانه‌ای برخورد جدی خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: در جریان اغتشاشات اخیر برخی نیرو‌های امنیتی، انتظامی، بسیجی و مردم جان باخته‌اند که پرونده‌هایی تشکیل شده است و ضرورت دارد که این پرونده‌ها با قید فوریت رسیدگی و ضاربان آن‌ها شناسایی شوند.

وی افزود: بخشنامه‌ای هم در روز‌های اخیر توسط دادستان کل کشور برای رسیدگی به پرونده افرادی که در جریان اغتشاشات دستگیر می‌شوند صادر شده که ضرورت دارد، رسیدگی‌ها با جدیت ادامه پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی