تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

«لوا» گل زد، ژاوی تاریخ‌ساز شد

با پیروزی شب گذشته بارسلونا برابر مایورکا، ژاوی سرمربی کاتالان‌ها رکورد ۱۸ بازی خارج از خانه بدون شکست را رقم زد و از رکورد زیدان سرمربی سابق رئالی‌ها عبور کرد و تاریخ‌ساز شد.

کد خبر: ۱۳۸۱۱۱
۰۸:۰۸ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱

«لوا» گل زد، ژاوی تاریخ‌ساز شد

دیدارنیوز: با بردی که بارسلونا در دیدار برابر مایورکا به دست آورد، ژاوی یک رکورد جدید را در تاریخ رقابت‌های لالیگا به نام خود به ثبت رساند و رکورد زیدان را شکست.

به نقل از اسپورت، بارسلونا در هفته هفتم رقابت‌های لالیگا به مصاف مایورکا رفت و توانست با تک گلی که لواندوفسکی به ثمر رساند به پیروزی دست پیدا کند.

آبی اناری‌ها با این پیروزی خارج از خانه موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند.

ژاوی با پیروزی خارج از خانه‌ای که تیمش برابر مایورکا به دست آورد یک رکورد جدید را در تاریخ رقابت‌های لالیگا به دست آورد.

بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز در ۱۸ بازی خارج از خانه شکست نخورده است که این بهترین عملکرد در بازی‌های خارج از خانه در تاریخ لالیگا است.

بارسلونا در ۱۸ بازی اخیر خارج از خانه خود با هدایت ژاوی ۱۳ پیروزی و ۵ تساوی را کسب کرده است.

پیش از این زیدان رکورد دار شکست ناپذیری در بازی‌های خارج از خانه بود به طوری که رئال مادرید با هدایت او در سال ۲۰۱۶ در ۱۷ بازی خارج از خانه شکست نخورد که ژاوی این رکورد را بهبود بخشید.

رئال مادرید با هدایت زیدان در آن سال در ۱۷ بازی خارج از خانه ۱۳ پیروزی و ۴ تساوی را به دست آورد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی