تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.

کد خبر: ۱۳۷۷۶۴
۱۴:۳۷ - ۰۷ مهر ۱۴۰۱

کدام اصولگرایان؟

 

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: در منظومه فکری محمد مهاجری، وی یک اصولگرای واقعی است ولو اینکه بسیاری از اصولگرایان او را جزء محذوفان از دایره اصولگرایی بدانند. مهاجری که روزگاری از چهره‌های تاثیرگذار و مهم روزنامه کیهان به شمار می‌رفت، سالهاست که فضای مجازی را برای فعالیت‌های رسانه‌ای و بیان مواضعش برگزیده و دامن خود را از حاشیه‌ها و جنجال‌های کیهان و کیهانیان بیرون کشیده است.

گفتگو با مهاجری در روزهایی انجام شد که اگر چه زمزمه تشدید فعالیت‌های گشت‌های ارشاد و صیانت از فضای مجازی در شرف تبدیل شدن به سر و صدایی بلند و آزاردهنده بود اما حتی در کلام مهاجری نیز نشانه‌ای از پیش‌بینی وقایع بعدی به چشم نمی‌خورد.

چنانکه مستحضرید انتشار بخش نخست تنگنای سیزدهم بنا به دلایلی که اُفتد و دانید، یک هفته به تعویق افتاد. طبیعتا اقتضای شرایط غیرعادی کنونی آن است که انتشار این اثر بار دیگر هم با تاخیر انجام شود اما حسب قولی که مخاطبان محترم تنگنا و دیدارنیوز داده شد و برای احترام به حضور و همراهی جناب آقای مهاجری، تصمیم بر آن شد که بخش نخست تنگنای سیزدهم امروز پنج‌شنبه هفتم مهر به سیاق قبل منتشر شود. اگر چه دست‌اندرکاران دیدارنیوز و تنگنا متعهد می‌شوند در صورت برراری دوباره دسترسی مخاطبان محترم به اینترنت باکیفیت مناسب و شایسته شهروندان ایرانی نسبت به بازپخش و انتشار مجدد این برنامه اقدام نمایند.

به امید روزهایی خوب و روزگار بهتر.

بخش نخست تنگنای سیزدهم را اینجا ببینید

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی