تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

دیدار ایران با روسیه در تهران یا دوحه

در شرایطی که تیم ملی فوتبال روسیه به دلیل تجاوز نظامی ارتش پوتین به اوکراین از جام جهانی قطر محروم شده و در یورو ۲۰۲۴ هم جایی ندارد، قرار است تیم ملی ایران با روس‌ها در تهران یا دوحه بازی دوستانه برگزار کند.

کد خبر: ۱۳۷۷۱۴
۰۸:۴۷ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱

دیدار ایران با روسیه در تهران یا دوحه

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره بازی دوستانه با ایران و غیبت تیمش در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ صحبت کرد.

والری کارپین گفت: بازی دوستانه تیم ملی فوتبال روسیه با ایران ممکن است روز‌های ۱۵ یا ۱۶ نوامبر (۲۴ یا ۲۵ آبان) در تهران یا دوحه قطر برگزار شود. در مورد بازی دوستانه با بوسنی هم باید بگویم نمی‌دانم برگزار می‌شود یا خیر. بازیکنان تیم ملی شرایط سیاسی را دنبال نمی‌کنند. آن‌ها می‌دانند چه چیز‌هایی رخ می‌دهد، اما چیزی به آن‌ها بستگی ندارد و فقط فوتبال بازی می‌کنند.

سرمربی روسیه با اشاره به حذف این تیم از مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ درباره انتقال احتمالی کشورش به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در شش ماه آینده هیچ انتقالی به آسیا وجود نخواهد داشت. این نظر من است. اگر این انتقال را برای چند سال آینده در نظر بگیریم احتمالش وجود دارد.

الکساندر دیوکوف، رئیس اتحادیه فوتبال روسیه نیز عضویت این کشور در کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی