تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

آماده‌باش اورژانس در روزهای پایانی ماه صفر

جعفر میعادفر، رئیس اورژانس کشور از آماده‌باش این سازمان برای روزهای ۲۸ و ۳۰ ماه صفر خبر داد و گفت: با توجه به اینکه مردم در ایام پایانی ماه صفر به مشهد مقدس سفر می‌کنند در حال فراهم کردن امکانات مورد نیاز هستیم.

کد خبر: ۱۳۷۶۹۸
۱۸:۱۶ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۱

آماده‌باش اورژانس در روزهای پایانی ماه صفر

دیدارنیوز: رئیس اورژانس کشور از آماده‌باش این سازمان برای ایام ۲۸ و ۳۰ صفر خبر داد.

جعفر میعادفر درباره آمادگی سازمان اورژانس کشور در ایام ۲۸و ۳۰ ماه صفر و وضعیت بهداشت و درمان زائران هنگام بازگشت از کشور عراق گفت: در حال حاضر همچنان شماری زائران اربعین حسینی در حال برگشت به کشور هستند، با این حال عوامل اورژانس و همکارانی که در حوزه خدمت رسانی به زائران فعالیت می‌کردند همچنان در مرز‌های کشور مستقر بوده و خدمات ارائه می‌کنند.

رئیس اورژانس کشور با اشاره به حضور افراد با ملیت‌های متفاوت در مراسم اربعین حسینی و کشور عراق گفت: در این مراسم افرادی با ملیت‌های متفاوت و از کشور‌های متفاوتی حضور داشتند که به همین دلیل لازم است نظارت و کنترل دقیقی را بر سلامت افراد داشته باشیم. در همین راستا افرادی که علائم سرماخوردگی داشته باشند از نظر ابتلا به کرونا یا آنفولانزا بررسی خواهند شد و اگر لازم باشد تست‌های PCR از آن‌ها گرفته می‌شود.

به گفته وی از افرادی که دارای علائم گوارشی باشند نیز تست وبا گرفته شده و اگر نتیجه آن مثبت باشد درمان‌های اولیه برای آن‌ها صورت خواهد گرفت. در ادامه نیز افراد مبتلا برای ادامه درمان به نزدیک‌ترین مرکز درمانی محل زندگی خود منتقل خواهند شد.

میعادفر در ادامه نیز به زائران توصیه کرد که در صورتی تست مثبت کرونا دارند به مدت حداقل یک هفته در منزل بمانند و در صورتی هم که با وجود تست منفی علائمی از جمله تب و... دارند مجددا تست کرونا داده ونکات بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس اورژانس کشور که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، در خصوص آمادگی این سازمان در روز ۲۸ صفر اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم در ایام پایانی ماه صفر به مشهد مقدس سفر می‌کنند در حال فراهم کردن امکانات مورد نیاز هستیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی