تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

واکنش مهم کی‌روش به دعوت از ۲ بازیکن محبوب اسکوچیچ

کارلوس کی‌روش می‌گوید نه تنها با شجاع خلیل‌زاده و صادق محرمی بلکه با هیچ بازیکن دیگری مشکل ندارد و هدفش موفقیت تیم ملی در جام جهانی است.

کد خبر: ۱۳۷۵۹۷
۱۵:۲۴ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

واکنش مهم کی‌روش به دعوت از ۲ بازیکن محبوب اسکوچیچ

دیدارنیوز ـ کارلوس کی‌روش در آستانه سفر به اتریش با دیدن نماینده خبرورزشی در فرودگاه و با دیدن جلد روزنامه که که از قول ساپینتو نوشته بودیم کی‌روش سفارش پذیر نیست، گفت: از خبرورزشی بابت حمایت‌هایش از تیم ملی ممنونم و امیدوارم این حمایت‌ها تا جام جهانی ادامه پیدا کند. همه ما در کنار هم هستیم که از اعتبار فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم و البته خوب می‌دانیم که کار خیلی سخت است، چون اصلا زمان نداریم. واقعیت این است که همه رقبا از ما جلوتر هستند و باید بسیار بیشتر از قبل کار کنیم.

کی‌روش در ادامه گفت: من بار دیگر از آقای تاج که به بنده اعتماد کرد تشکر می‌کنم و از اسکوچیچ هم ممنونم که تیم ملی ایران را به جام جهانی رساند. او در این کار موفق بود و کارش نباید نادیده گرفته شود. اما تاکید می‌کنم که بار سنگینی روی دوش من و بازیکنانم قرار دارد و همه ما باید بیشتر از همیشه تلاش کنیم تا در جام جهانی موفق شویم. من قبلا هم گفتم خوشحالم که با انگلیس همگروه هستیم وباید از این فرصت برای نشان دادن توانایی‌های خود استفاده کنیم.

کی‌روش در واکنش به دعوت از بازیکنان محبوب اسکوچیچ نظیر صادق محرمی و شجاع خلیل زاده هم گفت: چرا فکر کردید آن‌ها را دعوت نمی‌کنم؟ من فقط به موفقیت تیم ملی در جام جهانی فکر می‌کنم و هیچ هدف دیگری ندارم. هر بازیکنی که خوب و آماده باشد دعوت می‌شود و من نه تنها با بازیکنان تیم ملی بلکه با مربیان قبلی هم هیچ مشکلی ندارم.

برچسب ها: کی روش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی