تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

آمادگی کاپیتان، خبری خوب برای کی‌روش!

علیرضا جهانبخش، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها در اوج آمادگی قرار دارد و با گل و پاس گل‌هایش در فاینورد، کارلوس کی‌روش را امیدوار کرده است.

کد خبر: ۱۳۷۵۸۹
۱۳:۳۶ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

آمادگی کاپیتان، خبری خوب برای کی‌روش!

دیدارنیوز: علیرضا جهانبخش در بازی بزرگ با آیندهوون هم توانست یک پاس گل برای تیمش بدهد.

علیرضا جهانبخش به روز‌های اوجش برگشته و این هفته‌ها، نمایش خوبی در ترکیب فاینورد دارد. جهانبخش سال ۲۰۱۸، به عنوان آقای گل لیگ هلند مسافر جام جهانی شد، اما پس از آن، افت فاحشی داشت. او در برایتون بیشتر هفته‌ها روی نیمکت یا سکو می‌نشست و فصل پیش در بازگشت به هلند هم، نتوانست زیاد موفق باشد. در آستانه شروع جام جهانی و همزمان با بازگشت دوباره کارلوس کی‌روش، جهانبخش اوج گرفته است.

قدم‌های بلند
جهانبخش فصل جدید اردویسیه را هم روی نیمکت آغاز کرد. او دو بازی ابتدایی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و هفته سوم هم، کامل روی نیمکت بود. از هفته چهارم، روند رو به جلوی جهانبخش آغاز شد. جهانبخش بازی با امن، فقط ۶ دقیقه فرصت بازی داشت و در همین زمان، یک پاس گل داد. بازی فاینورد و گو اهد ایگلز، جهانبخش ۱۶ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و یک پاس گل دیگر برای هم‌تیمی‌هایش فرستاد. همین باعث شد به بازیکن فیکس فاینورد تبدیل شود. او مقابل لاتزیو و اسپارتا نتوانست روی گل‌های تیمش تاثیرگذار باشد، اما دو بازی بعدی مقابل اشتورم گراتس و آیندهوون، رویایی بود. جهانبخش ۲ گل به اشتورم گراتس زد و بازی با آیندهوون صدرنشین، با یک پاس دقیق گل اول تیمش را ساخت.

آمار فوق العاده
جهانبخش توانسته در ۶ بازی اخیر فاینورد، ۲ گل بزند و ۳ پاس گل بدهد. این آمار خوب، در شرایطی به دست آمده که او فقط یک مسابقه ۹۰ دقیقه کامل در زمین بوده است. ستاره ایرانی فاینورد ۲ بازی به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و ۳ بازی دیگر هم، پیش از پایان مسابقه از زمین بیرون رفت. جهانبخش در ۲۷۷ دقیقه، توانسته روی ۵ گل تاثیرگذار باشد. یعنی او در هفته‌های اخیر برای تاثیرگذاری روی هر گل، به حدود ۵۵ دقیقه زمان نیاز دارد. جهانبخش با این فرم و آمادگی، وارد اردوی اتریش می‌شود و کی‌روش، امیدوار است تا جام جهانی قطر بتواند همین روند خوب را ادامه دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی