تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

بررسی صلاحیت «زاهدی‌وفا» در دستورکار مجلس

محسن دهنوی، عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی برنامه‌های محمدهادی زاهدی‌وفا، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس خبر داد.

کد خبر: ۱۳۷۵۴۴
۰۷:۵۷ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

بررسی صلاحیت «زاهدی‌وفا» در دستورکار مجلس

دیدارنیوز: عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس خبر داد.

سید محسن دهنوی با اعلام این خبر گفت: محمدهادی زاهدی‌وفا، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان بیست و چهارمین وزیر پیشنهادی جهت اخذ رأی اعتماد نمایندگان مردم به مجلس یازدهم معرفی شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم اظهار داشت: تا پیش از این مجلس یازدهم برنامه و صلاحیت ۲۳ وزیر پیشنهادی دولت‌های دوازدهم و سیزدهم را بررسی کرده که از این تعدادد و وزیر پیشنهادی مربوط به دولت دوازدهم و ۲۱ وزیر پیشنهادی نیز در دولت فعلی بوده که از این ۲۳ وزیر پیشنهادی، تعداد ۲۰ نفر با کسب رأی اعتماد نمایندگان بر کرسی وزارت نشسته‌اند.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: موضوع بررسی برنامه و صلاحیت محمدهادی زاهدی‌وفا، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز پس از اعلام وصول در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۲۹ شهریور با ارسال به کمیسیون‌های تخصصی مجلس آغاز و پس از اخذ گزارش‌ها، ظرف مدت یک هفته موضوع در دستورکار جلسه علنی روز یکشنبه ۱۰ مهرماه مجلس قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، وزیر پیشنهادی علاوه بر کمیسیون‌های تخصصی مربوطه طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری در سایر کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز حضور یافته و به تشریح برنامه‌ها و دفاع از صلاحیت خویش می‌پردازد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی