تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

شوک به کشتی آزاد؛ قرعه امیرمحمد یزدانی به «اسرائیل» خورد!

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در حالی برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود که قرعه امیرمحمد یزدانی، ملی‌پوش وزن ۷۰ کیلوگرم به حریفی از اسرائیل خورد و حالا باید دید مسئولان چه تصمیمی برای این مسابقه خواهند گرفت. در سال‌های اخیر ورزشکاران کشورمان با توصیه مسئولان، از رقابت با حریفان اسرائیلی منع شده‌اند.

کد خبر: ۱۳۷۳۷۹
۱۹:۰۰ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

بدشانسی بزرگ برای امیرمحمد یزدانی؛ قرعه به «اسرائیل» خورد!

دیدارنیوز: امیرمحمد یزدانى در قرعه کشى مسابقات جهانى با بدشانسى محض مواجه شد.

در حالى که قرعه کشى مسابقات کشتى آزاد قهرمانى جهان عصر امروز به میزبانى بلگراد انجام شد که امیرمحمد یزدانى در وزن ٧٠ کیلوگرم با قرعه اى مواجه شد که او را عملا اولین حذف شده ایران لقب مى دهد.

طبق قرعه کشى او در دور نخست باید با حریفى از اسرائیل مبارزه کند. این قرعه نحس به نام یزدانى درآمده و باید دید مسوولان تیم چه تصمیمى در این خصوص خواهند گرفت.

غیر از امیرمحمد یزدانی که در وزن ۷۰ کیلوگرم با حریف رژیم صهیونیستى برخورد کرد، در ۲ وزن دیگر (۷۴ کیلوگرم: یونس امامی و ۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی) هم احتمال برخورد با نماینده‌ای از رژیم صهیونیستى وجود دارد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی