تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

بی‌اطلاعی سخنگوی فدراسیون؛ «بنا» واتساپی خداحافظی کرد!

پس از نتایج دور از انتظار تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان، محمد بنا به صورت واتساپی از شاگردانش خداحافظی کرده اما سخنگوی فدراسیون کشتی درباره این خبر اظهار بی‌اطلاعی کرد.

کد خبر: ۱۳۷۳۶۴
۱۷:۰۳ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

بی‌اطلاعی سخنگوی فدراسیون؛ «بنا» واتساپی خداحافظی کرد!

دیدارنیوز: تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در نخسین دقایق بامداد فردا (پنجشنبه) به تهران باز خواهد گشت.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۲۲، دو مدال نقره و یک برنز به دست آورد و در پایان این رقابت‌ها، محمد بنا در گروه واتس‌اپی با شاگردانش خداحافظی کرد.

صبح امروز چهارشنبه (۲۳ شهریور) پیش از آنکه تیم ملی فرنگی بلگراد را ترک کند، همه کشتی‌گیران به اتاق محمد بنا رفته و در پی خداحافظی سرمربی تیم ملی با او صحبت کردند. فرنگی‌کاران در حالی که خیلی ناراحت بودند، بلگراد را بدون محمد بنا ترک کردند.

درست مثل سفر رفت، تیم ملی فرنگی نیز در دو گروه به ایران بازخواهد گشت. کشتی‌گیران، همراه با تعدادی از مربیان ساعت ۰۰:۲۵ بامداد فردا وارد تهران می‌شوند و محمد بنا و بخش دیگری از تیم فردا به ایران برمی‌گردند.

بی‌اطلاعی سخنگوی فدراسیون کشتی

محمدابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی در این باره به فارس گفت: من حدود ۲۰ دقیقه پیش نزد بنا بودم و با او صحبت کردم، اما هیچ صحبتی در خصوص استعفای او و خداحافظی مطرح نشد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی