تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

زائران اربعین تخلفات احتمالی در بلیت فروشی را گزارش دهند

رحمت الله فیروزی پوربادی، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: زائران اربعین اگر تخلفی در بلیت فروشی وسایل حمل و نقل مشاهده کردند حتما گزارش دهند تا با متخلفان برخورد شود.

کد خبر: ۱۳۷۳۳۷
۱۱:۳۹ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

زائران اربعین تخلفات احتمالی در بلیت فروشی را گزارش دهند

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: زائران اربعین اگر تخلفی در بلیت فروشی وسایل حمل و نقل مشاهده کردند حتما گزارش دهند تا با متخلفان برخورد شود.

رحمت الله فیروزی پوربادی، با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای بازگشت زائران اربعین به کشور، بیان کرد: تمام بخش‌های حمل و نقل ریلی، زمینی و هوایی باید بسیج شوند و تلاش و ظرفیت خود را به کار گیرند تا زائران اربعین با امنیت، آرامش و در سلامت و بدون هیچ مشکلی به کشور بازگردند.

باید امکانات لازم برای بازگشت زائران اربعین مهیا شود

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: گران فروشی بلیت وسایل حمل و نقل به هیچ عنوان قابل قبول نیست. سازمان هواپیمایی کشور و وزارت راه و شهرسازی این وظیفه را برعهده دارند تا بر قیمت بلیت‌ها در این ایام نظارت داشته و با گران فروشی احتمالی برخورد شود.

وزارت راه مسئول برخورد با گران فروشی بلیت‌ها است

فیروزی تصریح کرد: بلیت وسایل حمل و نقل باید با قیمت مصوب در دسترس زائران قرار گیرد. مردم نیز اگر تخلفی در قیمت بلیت وسایل حمل و نقل مشاهده کردند حتما گزارش دهند تا مورد رسیدگی قرار گرفته و با متخلفان برخورد شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی