تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

نماینده جنجالی در شورای عالی جوانان!

سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در حالی در احکام خود اعضای حقیقی شورای عالی جوانان را به مدت سه سال منصوب کرد که امیرحسین بانکی‌پور فرد نماینده مجلس و یکی از اعضای شورای عالی جوانان چندی پیش با طرح جنجالی ازدواج بین‌المللی زنان ایرانی خبرساز شده بود.

کد خبر: ۱۳۷۲۲۲
۱۹:۳۹ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

نماینده جنجالی در شورای عالی جوانان!

دیدارنیوز: رئیس جمهور در احکامی، اعضای حقیقی شورای عالی جوانان را به مدت سه سال منصوب کرد.

به نقل از وزارت ورزش و جوانان، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در اجرای بند ۱۱ ماده ۴ اساسنامه شورای عالی جوانان چهار عضو حقیقی این شورای عالی را منصوب کرد.

براساس این احکام، عبدالکریم خیامی، امیرحسین بانکی‌پور فرد، فاطمه قاسم پور و حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی به مدت سه سال به عنوان اعضای حقیقی شورای عالی جوانان منصوب شدند.

به گزارش دیدارنیوز، امیرحسین بانکی‌پور فرد چندی پیش با اظهارات خود درباره طرح جنجالی ازدواج بین‌المللی زنان ایرانی خبرساز شده بود که می‌توانید در این لینک خبرهای مربوط به طرح پرحاشیه او و واکنش‌های اعتراضی به آن را بخوانید.

نماینده جنجالی در شورای عالی جوانان!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی