تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

فقط ایران و ۲ تیم دیگر حاضر به بازی با «روسیه» بودند!

روسیه که پس از حمله نظامی به اوکراین با تحریم‌های جهانی در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش مواجه شده، تیم‌ملی فوتبالش تنها با ایران، قرقیزستان و یک کشور دیگر می‌تواند بازی دوستانه برگزار کند.

کد خبر: ۱۳۶۹۸۶
۱۹:۱۰ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۱

فقط ایران و ۲ تیم دیگر حاضر به بازی با «روسیه» بودند!

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره بازی دوستانه با ایران و زمان احتمالی برگزاری این دیدار صحبت کرد.

به نقل از سرویس رسانه‌ای فدراسیون فوتبال روسیه، والری کارپین در پاسخ به این پرسش که آیا از انتخاب قرقیزستان و ایران به عنوان حریفان تدارکاتی تیم ملی فوتبال روسیه رضایت دارد، گفت: در شرایط کنونی قرقیزستان، ایران و یک تیم دیگر اعلام موافقت کرده‌اند. بیشتر از این نمی‌توانستیم کاری بکنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه افزود: یک شرکت کننده جام جهانی ۲۰۲۲ یعنی ایران آماده بازی است. ایران تیم قدرتمندی است. اینکه ایران چه زمانی می‌تواند با ما بازی کند، هنوز روشن نیست. آن‌ها ۱۵ یا ۱۶ نوامبر (۲۴ یا ۲۵ آبان) را می‌خواهند.

کارپین خاطرنشان کرد: دور نهایی اردوی روسیه ۱۳ نوامبر است. با این وجود ما واقعاٌ به این بازی‌ها نیاز داریم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی