تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

پایان حضور «اسکوچیچ» در تیم ملی!

یک رسانه داخلی خبر داد که همکاری دراگان اسکوچیچ با تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه جام جهانی قطر، به پایان رسیده و مهدی تاج می‌خواهد پروژه بازگشت کارلوس کی‌روش را به اتمام برساند.

کد خبر: ۱۳۶۹۶۱
۱۱:۵۵ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۱

پایان حضور «اسکوچیچ» در تیم ملی!

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از جلسه شب گذشته با نایب رئیس فدراسیون از این تیم جدا شد.

اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود در مورد بحث تغییر سرمربی تیم ملی با اکثریت آراء به توافق رسیدند و بدین ترتیب مهدی تاج مأمور شد تا پروژه بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی کشورمان را نهایی کند.

بر همین اساس شب گذشته دراگان اسکوچیچ پس از تعطیلی کار کادر فنی تیم ملی در جلسه‌ای با مهدی نبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال شرکت کرد. سرمربی کروات که از تصمیم مدیران فدراسیون برای برکناری مطلع و از این اتفاق بسیار ناراحت بود در این جلسه متوجه شد پایان همکاری با تیم ملی رسیده و باید با ملی‌پوشان کشورمان خداحافظی کند.

ظاهرا فدراسیون فوتبال با استناد یکی از بند‌های قرارداد اسکوچیچ مبنی بر پرداخت سه ماه از حقوق وی برای فسخ قرارداد مشکلی برای برکناری این مربی از لحاظ مالی ندارد و به همین دلیل این موضوع دست مدیران فدراسیون را برای خداحافظی با اسکوچیچ باز گذاشته است.

از طرفی مدیران فدراسیون ظاهرا به اسکوچیچ پیشنهاد شده سرمربی‌گری تیم امید را قبول کند، اما او که از جدایی خود از تیم ملی بسیار ناراحت بود، این پیشنهاد را رد کرده است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی