تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

وزیر ورزش غنا: ما قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ می‌شویم

وزیر ورزش و جوانان غنا عنوان کرد برنامه این تیم قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

کد خبر: ۱۳۶۹۰۶
۱۴:۵۲ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

وزیر ورزش غنا ما قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ می‌شویم

دیدارنیوز ـ به نقل از سایت allafrica، مصطفی اوصیف وزیر ورزش و جوانان غنا از هدف بزرگ تیم ملی کشورش برای جام جهانی سخن گفت و عنوان کرد این تیم برای قهرمانی در جام جهانی تلاش می‌کند. از نظر او، غنا یکی از کشور‌های قدرتمند فوتبالی در آفریقاست و معتقد است که این جام پس از مسابقات جام جهانی به غنا باز خواهد گشت.

این وزیر در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی در غنا گفت: ان‌شاءالله این جام را در دسامبر بعد از پایان جام جهانی به اینجا برخواهیم گرداند.

کورت اوکراکو رئیس اتحادیه فوتبال غنا خوش‌بین است که غنا از گروه H صعود می‌کند، جایی که ستاره‌های سیاه قرار است در اولین دیدار با کره جنوبی بازی کنند و در ادامه با پرتغال و اروگوئه بازی خواهند داشت. او گفت: مهم این است از گروه صعود کنیم. از دور حذفی رقابت‌ها نزدیک است و هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد.

او از همه مردم غنا خواست تا حمایت خود را از این تیم در قطر ابراز کنند.

دیوید ترزگه، برنده جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و سفیر فیفا در تور جام جهانی گفت که از حضور در این کشور خرسند است و افزود غنا می‌تواند از گروه خود به دور حذفی راه یافته و برای بازی با فرانسه به دیدار فینال راه یابد.

ترزگه گفت: تیم ملی غنا و هواداران غنا آرزوی قهرمانی در جام جهانی را دارند. وقتی به گروه غنا نگاه می‌کنم می‌بینم که احتمال دارد آن‌ها بتوانند به مرحله بعدی راه پیدا کنند. این فرصتی است برای بازیکنان و کشور برای نشان دادن کیفیت خود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی