تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

شکایت فولاد از پرسپولیس رد شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد شکایت باشگاه فولاد خوزستان از پرسپولیس به دلیل استفاده غیرمجاز از یک بازیکن (سینا اسدبیگی) رد شده است.

کد خبر: ۱۳۶۸۸۷
۱۲:۲۱ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

شکایت فولاد از پرسپولیس رد شد

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت باشگاه فولاد خوزستان علیه باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز به نام سینا اسدبیگی را رد کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های مختلف صادر کرد که به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های فولاد هرمزگان و ملوان بندر انزلی از سری رقابت‌های لیگ فوتبال ساحلی که روز ۲۰ مرداد ماه برگزار شد به دلیل عدم ادامه بازی توسط تیم ملوان بندر انزلی، نیمه‌تمام ماند. تیم ملوان بندر انزلی مسئول در نیمه تمام ماندن بازی در حالی که نتیجه ۸ بر ۲ به سود تیم مقابل تا دقیقه ۳۰ در جریان بود، شناخته شد. این تیم به همین خاطر ۳ بر صفر بازنده اعلام شده و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث نتیجه قابل تجدیدنظر است.

همچنین فرزاد بلوک‌باشی سرمربی تیم ملوان بندرانزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) و رفتار غیرورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم‌های چوکا تالش و شهر خودرو که قرار بود روز ۵ شهریور ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهر خودرو انجام نشد. تیم شهر خودرو به همین خاطر ۳ بر صفر بازنده شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث نتیجه قابل تجدیدنظر است.

* کمیته انضباطی درباره شکایت باشگاه فولاد خوزستان علیه باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز به نام سینا اسدبیگی در مسابقه روز ۲۸ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اعلام کرد با توجه به اینکه شاکی علی‌رغم ابلاغ اخطار رفع نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند پنج از ماده ۲۷ مقررات انضباطی، قرار رد دعوی صادر می‌شود. قرار صادره ظرف مهلت هفت روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی