تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

ادعای رسانه دولتی؛ توافق فدراسیون فوتبال با «کی‌روش»

در شرایطی که حضور دوباره مهدی تاج در فدراسیون فوتبال با اعتراض‌های زیادی همراه بوده و حتی یک نماینده مجلس خواهان استعفای او به دلیل ابهامات فراوان در انتخابات فدراسیون شده است، یک رسانه دولتی ادعا کرد فدراسیون جدید با کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی به توافق اولیه رسیده تا این مرد پرتغالی روی نیمکت ایران در جام جهانی قطر باشد.

کد خبر: ۱۳۶۸۸۴
۱۱:۵۶ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

ادعای رسانه دولتی؛ توافق فدراسیون فوتبال با «کی‌روش»

دیدارنیوز: یک رسانه دولتی امروز (سه شنبه) مدعی شد که کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسیده است.

خبرگزاری ایرنا نوشت: شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال در جام جهانی به توافق اولیه رسید و سرمربی پرتغالی با حقوق ماهانه تا جام جهانی در یک قدمی بازگشت به نیمکت ایران قرار دارد.

همان طور که پیش بینی می‌شد با حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال، تغییرات در نیمکت تیم ملی فوتبال در حال رقم خوردن است و دراگان اسکوچیچ آخرین روز‌های حضورش در تیم ملی را پشت سر می‌گذارد.

بر اساس خبر‌های رسیده، فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش به برای هدایت تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی به توافق رسیده و این مربی پرتغالی با حقوق ماهانه تا جام جهانی در یک قدمی بازگشت به نیمکت تیم ملی فوتبال قرار دارد.

قرارداد کی‌روش تا پایان جام‌جهانی است و پس از آن درباره ادامه همکاری سرمربی پرتغالی با تیم ملی فوتبال تصمیم‌گیری خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی