تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

واکسن کرونا برای دانش‌آموزان «اجباری» است؟

عباس شیرواژن، سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه واکسیناسیون برای مدارس اجباری نیست، گفت: امیدواریم تا پیش از آغاز سال تحصیلی دانش آموزان حداقل یک دوز واکسن را تزریق کنند.

کد خبر: ۱۳۶۸۳۹
۱۸:۰۶ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۱

واکسن کرونا برای دانش‌آموزان «اجباری» نیست

دیدارنیوز: سخنگوی ستاد ملی کرونا با تأکید بر دریافت حداقل یک دوز واکسن برای دانش‌آموزان از عدم اجباری بودن واکسن در این گروه خبر داد.

عباس شیرواژن، سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه واکسیناسیون برای مدارس اجباری نیست، گفت: در مقطع سنی ۱۲ تا ۱۸ سال بیش از ۸۰ درصد افراد دو نوبت واکسن را تزریق کرده و در سنین ۵ تا ۱۲ سال هم میزان واکسیناسیون کمتر است.

وی افزود: امیدواریم تا پیش از آغاز سال تحصیلی دانش آموزان حداقل یک دوز واکسن را تزریق کنند. اگر بیماری زمینه‌ای دارند حتما یک نوبت واکسن یادآور را تزریق کنند و اگر هم بیماری زمینه‌ای هم ندارند حتما حداقل یک دوز واکسن را تزریق کنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی