تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
اولین شکست توپچی‌ها در لیگ جزیره رقم خورد

شیاطین سرخ بدون توقف!

تیم احیا شده منچستریونایتد دقایقی پیش آرسنال، صدرنشین لیگ جزیره را شکست داد تا اولین باخت فصل را به توپچی‌های لندن تحمیل کند و روند بردهای خود را پس از شروعی ناامیدکننده ادامه دهد. شیاطین سرخ با این برد ارزشمند به رده پنجم جدول صعود کردند و بالاتر از چلسی و لیورپول قرار گرفتند.

کد خبر: ۱۳۶۷۹۰
۲۲:۰۹ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

شیاطین سرخ بدون توقف!

دیدارنیوز: در یکی دیگر از دیدارهای مهم و حساس هفته ششم لیگ برتر انگلیس، ورزشگاه اولدترافورد میزبان نبرد منچستریونایتد و آرسنال بود که شیاطین‌سرخ این بازی را با نتیجه ۳-۱ بردند.

نیمه نخست دو اتفاق مهم داشت؛ اولی دقیقه ۱۲ که مارتینلی گل زد، اما VAR به‌دلیل خطای اودگارد روی اریکسن این گل را مردود کرد. سپس همکاری سانچو، رشفورد و آنتونی با گلزنی ستاره جدید و برزیلی شیاطین‌سرخ در دقیقه ۳۵ همراه شد. پس از این گل، رونالدو ایستاد و هم‌تیمی جدیدش را تشویق کرد.

شیاطین سرخ بدون توقف!

نیمه دوم را آرسنال تهاجمی شروع کرد و بعد از خلق چند موقعیت، سرانجام ساکا در دقیقه ۶۰ کار را به تساوی کشاند. خیلی طول نکشید که منچستریونایتد دوباره برتری‌اش را به‌دست آورد. این مرتبه هم دقیقه ۶۶ پاس فرناندش را رشفورد به قعر دروازه رمزدیل فرستاد.

دقیقه ۷۵ هم اریکسن در ضدحمله‌ای دیگر خط دفاعی توپچی‌ها را غافلگیر کرد و با پاسش به رشفورد باعث شد دومین گل شماره ۱۰ شیاطین‌سرخ و سومین گل تیم‌شان رقم بخورد.

شیاطین سرخ بدون توقف!

با این برد، منچستریونایتد ۱۲ امتیازی شد و به رده پنجم رسید. آرسنال با وجود شکست در این بازی که اولین باختش بود با ۱۵ امتیاز صدرنشین است.

شیاطین سرخ بدون توقف!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی