تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

فروش ۲ محصول سایپا از فردا/ اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل

شرایط فروش فوری کارون و پادرا پلاس دوگانه سوز سایپا در شهریور ۱۴۰۱ اعلام شد.

کد خبر: ۱۳۶۷۶۲
۱۵:۳۵ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

فروش ۲ محصول سایپا از فردا

دیدارنیوز ـ به نقل از گجت نیوز، شرکت سایپا پیکاپ کارون و پادرا پلاس دوگانه سوز را به شکل فوری در شهریورماه به بازار عرضه می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا قصد دارد دو محصول جدید خود یعنی پادرا پلاس دوگانه سوز و پیکاپ کارون را ویژه شهریور ۱۴۰۱ به بازار عرضه کند. مشتریان از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ می‌توانند در این طرح فروش شرکت کنند.

گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش، پیکاپ کارون را با قیمت ۴۲۰ میلیون تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی و نوک‌مدادی به فروش می‌رساند.

پادرا پلاس دوگانه سوز نیز با قیمت ۳۹۹ میلیون تومان و در رنگ سفید در این طرح فروش به مشتریان عرضه خواهد شد. موعد تحویل این دو محصول جدید سایپا نیز ۳۰ روزه اعلام شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی