تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
فدراسیون فوتبال اعلام کرد

داوران زن با قضاوت فوتبال مردان شانس بیشتری برای حضور در خارج دارند

خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران در خصوص الزام حضور بانوان در مسابقات فوتبال مردان گفت: اگر داوران زن در مسابقات فوتبال رسمی مردان (ترجیحا مسابقات پایه) شرکت کنند، شانس بیشتری برای حضور در مسابقات خارج از کشور دارند و می‌توانند در این مسابقات بیشتر تجربه کسب و راحت‌تر در مسابقات بین‌المللی قضاوت کنند.

کد خبر: ۱۳۶۷۴۵
۱۲:۵۴ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

داوران زن با قضاوت فوتبال مردان شانس بیشتری برای حضور در خارج دارند

دیدارنیوز: رییس کمیته داوران در خصوص الزام حضور بانوان در مسابقات فوتبال مردان صحبت کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران گفت: چنانچه داوران خانم کشور بتوانند با تاییدات مدنظر در مسابقات فوتبال رسمی مردان (ترجیحاً مسابقات پایه) شرکت کنند، شانس بیشتری برای حضور در مسابقات خارج از کشور دارند و می‌توانند در این مسابقات بیشتر تجربه کسب و راحت‌تر در مسابقات بین‌المللی قضاوت کنند.

وی در ادامه افزود: موضوع قضاوت داوران بانوان در مسابقات کمک بسزایی در مسیر کسب تجربه شان خواهد بود، اما شرط حیاتی و اساسی نیست. بدین منظور داوران خانم بدون قضاوت در سطح آقایان هم می‌توانند در مسابقات خارج از کشور شرکت کنند.

افشاریان در مورد آموزش سیستم VAR گفت: تمام داوران فیفا که بج بین المللی دارند می‌بایست مدرک حرفه‌ای فیفا را در این مورد کسب کند و در این موضوع داوران خانم هم بی‌بهره نیستند. همانطور که می‌دانید در تمامی مسابقات afc و فیفا هم مدرک بین المللی داوران خانم الزامی است. پس حضور آن‌ها در کلاس‌های آموزشی بلامانع و الزامی خواهد بود.

وی در پایان گفت: تمام مباحث حقوقی، اجتماعی و تحلیل بازی‌ها و اعلام مباحث کلی داوران برعهده کمیته داوران و شخص بنده است و هیچ فردی نمی‌تواند مباحث و رفتار‌های حقوقی و اداری کمیته داوران را اعلام کند و اظهار نظر هر فردی، نظر شخصی نامبرده بوده و وجاهت قانونی ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی