تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

سامانه اعلام وضعیت اربعین رونمایی شد

به گفته معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، «سامانه اعلام وضعیت اربعین» می‌تواند بدون نیاز به اینترنت و یا سیم‌کارت عراقی مکان افراد را به همراهان او نشان دهد و از این طریق به زائران کمک شایانی کند.

کد خبر: ۱۳۶۷۴۲
۱۲:۲۵ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

سامانه اعلام وضعیت اربعین رونمایی شد

دیدارنیوز: «سامانه اعلام وضعیت اربعین» امسال همراه زائران کربلای معلی در آیین پیاده‌روی اربعین خواهد بود.

سعید پورابوالقاسم در این باره گفت: «سامانه اعلام وضعیت اربعین» از این نظر حائز اهمیت است که بدون نیاز به اینترنت و یا سیم‌کارت عراقی می‌تواند مکان افراد را به همراهان او نشان دهد و از این طریق به زائران کمک شایانی می‌کند.

معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی خاطرنشان کرد: این سامانه به همت یکی از اپلیکیشن‌های داخلی و با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شده است تا در رویداد بزرگ جهان تشیع همراه زائران کربلای معلی باشد.

وی با بیان اینکه مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی از فعالیت‌های نوآورانه اپلیکیشن‌ها در حوزه‌های دینی و آیینی به طرق مختلف حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند با نصب و یا به روزرسانی آخرین نسخه نرم افزار بله از امکانات این سامانه استفاده کنند.

سامانه اعلام وضعیت اربعین رونمایی شد

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی