تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

روند کاهشی فوتی و بستری بیماران «کرونا»

وزارت بهداشت اعلام کرد که در هفته اول شهریور نسبت به هفته آخر مرداد، موارد مرگ و میر در ۲۷ استان و بستری بیماران کرونا در ۳۰ استان روند کاهشی داشته است.

کد خبر: ۱۳۶۷۰۴
۱۹:۰۵ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

روند کاهشی فوتی و بستری بیماران «کرونا»

دیدارنیوز: مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد: در هفته اول شهریور نسبت به هفته آخر مرداد، موارد مرگ و میر در ۲۷ استان و بستری بیماران کووید۱۹ در ۳۰ استان روند کاهشی داشته است.

به نقل از وبدا، گزارش مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در مورد هفته ۱۳۲ همه گیری کرونا مصادف هفته اول شهریور ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که موارد ابتلا به کووید۱۹ شامل بستری و سرپایی از ۲۸ هزار و ۱۸۱ مورد در هفته اول مرداد به ۱۴ هزار و ۹۲۶ مورد در هفته اول شهریور رسیده است.

در هفته اول شهریور تعداد موارد بستری جدید سه هزار و ۵۳۷ مورد، تعداد موارد مرگ و میر ۳۲۷ و تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده ۱۱ هزار و ۳۸۹ مودر بوده که این آمار در هفته گذشته به ترتیب، ۶ هزار و ۱۰۴ مورد بستری جدید، ۴۳۰ مورد مرگ و میر و ۲۲ هزار و ۷۷ مورد سرپایی مثبت شناسایی شده است.

روند کاهشی فوتی و بستری بیماران «کرونا»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی