تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
خسروی وفا اعلام کرد

صالحی امیری در کمیته ملی المپیک می‌ماند

محمود خسروی‌وفا، رییس جدید کمیته ملی المپیک اعلام کرد: صالحی امیری در کمیته ملی المپیک خواهد ماند و قول داد که در کنارم باشد. او مدیر اخلاق مداری است و زیر قولش نمی‌زند.

کد خبر: ۱۳۶۶۶۴
۱۲:۲۷ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

صالحی امیری در کمیته ملی المپیک می‌ماند

دیدارنیوز: رییس جدید کمیته ملی المپیک گفت: اتاق صالحی امیری در کمیته ملی المپیک مشخص است و او کنارم می‌ماند و هیچ جایی نخواهد نرفت.

محمود خسروی‌وفا در مراسم معارفه رییس جدید کمیته ملی المپیک بیان کرد: از دوستان عزیز به ویژه سردار قربانی رخصت می‌طلبم. سعی می‌کنم صحبت من در تاریخ شفاهی باشد. ما وارث ۵۰۰۰ شهید ورزشکار هستیم که همه جوان بودند. آن‌ها باور کردند که باید به استقلال کشور، اسلام و شهدای قبل از انقلاب پایبند باشند. امروز در تمام رشته‌ها با افتخار هستیم و این باور که می‌توانیم را این شهدا به ما آموختند. چه کسی فکر می‌کرد دختران ما در المپیک مدال بیاورند یا در دوومیدانی و تیراندازی به مدال برسیم؟ امروز که اینجا هستیم وامدار شهدا هستیم.

خسروی وفا همچنین گفت: در این دوره با اجازه سجادی و توصیه صالحی امیری شرکت کردم. شعار این دوره انتخابات با دوست داشتن رقیب بود و انتخابات خیلی قشنگی بود. با مدیریت اخلاق مدارانه صالحی امیری هیچ چیزی کم نگذاشتند. واقعا افتخار می‌کنم از آقای صالحی امیری خیلی چیز‌ها یاد گرفتم. امیدوارم در این دوره آبروداری کنم. نماینده شورای المپیک آسیا گفت در تمام مجامع شرکت کردم، اما هیچ مجمعی دموکراتیک‌تر از مجمع ایران نبود.

او همچنین گفت: با اتحاد و دست دادن به هم می‌توانیم به شایستگی‌های لازم برسیم. از همه کسانی که به من رای دادند و کسانی که رای ندادند، تشکر می‌کنم. علی نژاد دوست صمیمی من است و توان او بالاست. چرا از او استفاده نکنیم؟ آقای صالحی امیری نیز قرار نیست برود و اتاق او در طبقه سوم مشخص است و در کنار من است و قرار نیست برود. قول داد که در کنارم باشد و مدیر اخلاق مداری است و زیر قولش نمی‌زند. قطعا می‌ماند. بیشترین امید من به هیات اجرایی من است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی