تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

پایان دوران باشکوه؛ «سرینا ویلیامز» خداحافظی کرد

سرینا ویلیامز، تنیس‌باز پرافتخار و ۴۰ ساله آمریکایی ساعتی پیش، پس از شکست برابر آیلا تاملیانوویچ در دور سوم مسابقات اوپن آمریکا، از دنیای تنیس خداحافظی کرد.

کد خبر: ۱۳۶۶۴۱
۰۸:۴۹ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

پایان دوران باشکوه؛ «سرینا ویلیامز» خداحافظی کرد

دیدارنیوز: سرینا ویلیامز اسطوره آمریکایی تنیس زنان در مرحله سوم مسابقات اوپن آمریکا در سه ست مغلوب آیلا تاملیانوویچ شد و با دنیای تنیس وداع کرد.

دارنده ۲۳ عنوان گرند اسلم در دیداری که به آخرین بازی دوران حرفه‌ای او تبدیل شد در ست اول ۵-۷ مغلوب شد، ست دوم را در تایبریک از آن خود کرد و در ست سوم به رغم تلاش تا آخرین لحظه در نهایت ۶-۱ از حریف استرالیایی‌اش شکست خورد.

این پایان دوران ورزشی یکی از فوق ستاره‌های تنیس جهان در سن ۴۰ سالگی بود؛ پایان دورانی باشکوه و پرافتخار که ویلیامز در آن ۷۳ عنوان قهرمانی شامل ۲۳ عنوان گرند اسلم کسب کرد و به یکی از بزرگترین تنیس‌بازان تاریخ تبدیل شد.

سرینا ویلیامز در نهایت با ۲۳ قهرمانی انفرادی گرند اسلم به دوران حرفه‌ای خود پایان داد و نتوانست به رکورد ۲۴ گرند اسلم مارگارت کورت برسد.

اشک‌های اسطوره

سرینا ویلیامز بعد از آخرین مسابقه دوران حرفه‌ای خود با چشمانی اش‌کبار از خانواده خود تشکر کرد و گفت: «همه چیز از پدر و مادرم شروع شد و آن‌ها لایق بهترین‌ها هستند، و البته اگر وینس (خواهرم) نبود سرینایی هم نبود. او تنها دلیلی است که سرینا ویلیامز وجود دارد.»

منبغ: تنیس‌فا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی