تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
سایت اسپانیایی پس از انتخاب «تاج» مدعی شد

کمپین رسانه‌ای علیه «اسکوچیچ»!

یک رسانه اسپانیایی پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، مدعی شد کمپین رسانه‌ای دوباره برای برکناری دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به راه افتاده است.

کد خبر: ۱۳۶۵۳۳
۱۱:۳۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

کمپین رسانه‌ای علیه «اسکوچیچ»!

دیدارنیوز: یک سایت اسپانیایی به ارزیابی انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران و چالش جدید اسکوچیچ پرداخت.

به نقل از سایت اسپانیایی tintaamarilla، آشفتگی جدید در فوتبال ایران چند هفته مانده به جام جهانی ادامه دارد. پس از انتخابات اخیر تغییری در ریاست فدراسیون فوتبال صورت گرفت و به تبع آن رسانه‌ها از جایگزینی قریب‌الوقوع روی نیمکت تیم ملی صحبت می‌کنند.

میرشاد ماجدی، کاندیدای شکست خورده و عضو فعلی هیات رئیسه اعلام کرد که پاسخش درباره سرمربی تیم ملی واضح است. او گفت: برای بازگشت کارلوس کی‌روش هیچ قراردادی را امضا نمی‌کند.

نامزد پیروز یعنی مهدی تاج، با درصد کمی بالاتر از ۵۰ درصد پیش از این قول داد در صورت پیروزی در رای‌گیری انتخابات فدراسیون فوتبال ایران، دراگان اسکوچیچ را برکنار و سرمربی جدیدی انتخاب خواهد کرد.

این موضوعی است که در چند ماه اخیر و پس از اینکه تیم ایران توانست به لطف اسکوچیچ کروات به جام جهانی قطر راه یابد، ادامه پیدا کرده است.

یک کمپین رسانه‌ای ایجاد شد تا کارلوس کی روش دوباره سرمربی تیم شود اما، این جریان مدتی بعد باورود هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خنثی شد، زمانی که پس از اولین تلاش برای برکناری، فدراسیون فوتبال ایران رسما اسکوچیچ را تایید کرد.

اکنون دوباره این موج راه افتاده است. تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی با تیم‌های انگلیس، آمریکا و ولز همگروه شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی