تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد

«زائران» می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق بروند

به گفته محمدتقی باقری، دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی، زائران اربعین از امروز صبح نهم شهریورماه می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق تردد کنند.

کد خبر: ۱۳۶۵۲۷
۱۰:۲۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

«زائران» می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق بروند

دیدارنیوز: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: از امروز صبح نهم شهریور ماه امکان رسمی تردد زائران اربعین حسینی از مرز‌های زمینی فراهم شده و زائران می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق تردد کنند.

محمدتقی باقری صبح امروز در گفت‌وگویی با رادیو اربعین با بیان اینکه در پی ناآرامی‌های چند روز گذشته عراق، مرز‌های زمینی و هوایی برای تردد به عراق بسته شده بود، گفت: از دیروز عصر امکان تردد به عراق از طریق مرز‌های هوایی فراهم شد، ولی برای تردد از مرز‌های زمینی ما منتظر بودیم تا تضمین‌های لازم را برای تامین امنیت زائران از مقامات عراقی دریافت کنیم، این تضمین‌ها دریافت شد و از امروز صبح به صورت رسمی تردد از مرز‌های زمینی نیز آزاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه حتماً زائران اربعین حسینی برای سفر به عراق در سامانه «سماح» ثبت نام کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دوسال گذشته به خاطر شیوع کرونا امکان اینکه زائران و مشتاقان اباعبدالله حسین «ع» در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند، چندان وجود نداشت پیش‌بینی می‌کنیم که امسال تعداد زائران اربعین حسینی بیشتر از سال ۱۳۹۸ باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی