تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد

«زائران» می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق بروند

به گفته محمدتقی باقری، دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی، زائران اربعین از امروز صبح نهم شهریورماه می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق تردد کنند.

کد خبر: ۱۳۶۵۲۷
۱۰:۲۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

«زائران» می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق بروند

دیدارنیوز: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: از امروز صبح نهم شهریور ماه امکان رسمی تردد زائران اربعین حسینی از مرز‌های زمینی فراهم شده و زائران می‌توانند از طریق مرز‌های زمینی به عراق تردد کنند.

محمدتقی باقری صبح امروز در گفت‌وگویی با رادیو اربعین با بیان اینکه در پی ناآرامی‌های چند روز گذشته عراق، مرز‌های زمینی و هوایی برای تردد به عراق بسته شده بود، گفت: از دیروز عصر امکان تردد به عراق از طریق مرز‌های هوایی فراهم شد، ولی برای تردد از مرز‌های زمینی ما منتظر بودیم تا تضمین‌های لازم را برای تامین امنیت زائران از مقامات عراقی دریافت کنیم، این تضمین‌ها دریافت شد و از امروز صبح به صورت رسمی تردد از مرز‌های زمینی نیز آزاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه حتماً زائران اربعین حسینی برای سفر به عراق در سامانه «سماح» ثبت نام کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دوسال گذشته به خاطر شیوع کرونا امکان اینکه زائران و مشتاقان اباعبدالله حسین «ع» در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند، چندان وجود نداشت پیش‌بینی می‌کنیم که امسال تعداد زائران اربعین حسینی بیشتر از سال ۱۳۹۸ باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی