تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

افزایش قیمت مسکن در تهران؛ متری ۴۲.۸ میلیون!

مرکز آمار، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران طی معاملات مرداد امسال را ۴۲.۸ میلیون تومان اعلام کرد که بر این اساس، متوسط قیمت آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران نسبت به ماه گذشته ۱.۸ درصد افزایش داشته است.

کد خبر: ۱۳۶۴۹۳
۱۷:۰۶ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

افزایش قیمت مسکن در تهران؛ متری ۴۲.۸ میلیون!

دیدارنیوز: مرکز آمار ایران متوسط قیمت هر متر مربع مسکن در شهر تهران طی معاملات مرداد امسال را اعلام کرد که بر این اساس متوسط قیمت آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران نسبت به ماه گذشته ۱.۸ درصد افزایش داشته است.

این در حالی است که تورم ماهانه تیرماه نسبت به خرداد امسال ۸.۳ درصد بود که این شاخص در مرداد نسبت به تیرماه ۶.۵ درصد کاهش داشته است و نشان دهنده کاهش تورم ماهانه مسکن است.

بر اساس اعلام مرکز آمار، تورم نقطه به نقطه مسکن شامل مقایسه قیمت مسکن در مرداد امسال نسبت به مرداد سال گذشته ۴۴ درصد افزایش داشته است.

همچنین تورم سالانه مسکن که شامل درصد تغییر میانگین شاخص قیمت مسکن در یک ساله منتهی به مرداد امسال است ۲۸.۴ درصد اعلام شد.

این در حالی است که شاخص قیمت مسکن در یک ساله منتهی به تیرماه امسال ۲۷.۱ درصد بود لذا تورم سالانه مسکن ۱.۳ درصد افزایش داشته است.

متوسط وزنی قیمت هر متر مربع مسکن در مرداد امسال در شهر تهران ۴۵ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان بوده است.

این در حالی است که متوسط حسابی هر متر مربع واحد مسکونی در تهران ۴۲ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

بیشترین متوسط وزنی قیمت مسکن در ماه گذشته به منطقه ۱ با متری ۸۵ میلیون و ۴۴۹ هزار و ۱۰۰ تومان اختصاص دارد. کمترین متوسط وزنی قیمت مسکن نیز به منطقه ۱۸ تهران با متری ۲۲ میلیون و ۲۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان اختصاص داشت.

تعداد معاملات مسکن در مرداد امسال ۶ هزار و ۸۵۲ فقره بود در حالی که در ماه گذشته (تیرماه ۱۴۰۱) تعداد معاملات مسکن ۸ هزار و ۶۸۵ فقره اعلام شده بود که کاهش ۲۶.۷ درصدی در تعداد معاملات داشته است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی