تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

تاج: تمام اتفاقات گذشته را دور ریختیم

مهدی تاج پس از انتخابش به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، گفت: تشکر می‌کنم از دوستان. جای گله و گله‌گذاری نیست و همه این‌ها گذشت. امروز روز کار و تلاش است و از نظر من از فردا تمام چیز‌هایی که گذشته دور ریخته شده است.

کد خبر: ۱۳۶۴۶۲
۱۲:۰۲ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

تاج: تمام اتفاقات گذشته را دور ریختیم

دیدارنیوز: رئیس جدید فدراسیون فوتبال در نخستین اظهاراتش بعد از انتصاب به این سمت از برادری، رفاقت، همکاری و ... گفت.

مهدی تاج پس از انتخاب به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی این فدراسیون اظهار داشت: تشکر می‌کنم از دوستان. جای گله و گله‌گذاری نیست و همه این‌ها گذشت. باید دست به دست هم بدهیم برای رفع مشکلات فوتبال. از دو کاندیدای دیگر هم تقدیر و تشکر می‌کنم. از همه عزیزان مجمع و نهاد‌های نظارتی که می‌دانم خیلی زحمت کشیدند و کلیه اعضای هیئت بدوی و همه دوستان عزیزم و هیئت‌های فوتبال که من خودم را جزوی از آن‌ها می‌دانم و دوستانی که عضو مجمع هستند، تشکر می‌کنم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من یک خواهش هم می‌کنم برای اینکه تیم جدی و منسجم داشته باشیم به نواب رئیسی که معرفی کردم حتماً عنایت داشته باشید که ما بتوانیم تیمی یکدست داشته باشیم. امروز روز کار و تلاش است و از نظر من از فردا تمام چیز‌هایی که گذشته دور ریخته شده است و فقط دوستی، برادری، رفاقت و همکاری.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی