تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

اصولی: دلایل کامرانی‌فر برای لغو انتخابات مورد قبول نبود

پس از اینکه کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال خبر لغو انتخابات امروز (سه شنبه) فدراسیون را اعلام کرد، هیات رئیسه در نشست اضطراری خود رای به برگزاری انتخابات داد. احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون می‌گوید دلایل اعلام شده از سوی دبیرکل برای لغو انتخابات مورد پذیرش اعضای هیئت رئیسه قرار نگرفت.

کد خبر: ۱۳۶۴۴۱
۰۸:۲۳ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

اصولی: دلایل کامرانی‌فر برای لغو انتخابات مورد قبول نبود

دیدارنیوز: سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دلایل اعلام شده از سوی دبیرکل برای لغو انتخابات مورد پذیرش اعضای هیئت رئیسه قرار نگرفته است.

احسان اصولی بعد از جلسه بامدادی و اضطراری هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هیچ‌کدام از اعضای هیئت رئیسه از لغو انتخابات و خبری که روی سایت فدراسیون در این باره قرار گرفت خبر نداشتند و به همین دلیل بلافاصله جلسه‌ای برگزار کردیم.

وی ادامه داد: درباره دلایل این موضوع از کامرانی‌فر سؤال کردیم، اما هیچ‌کدام از دلایل دبیرکل برای لغو انتخابات مورد پذیرش اعضای هیئت رئیسه قرار نگرفت و مجمع انتخاباتی ساعت ۹ صبح امروز (سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

اصولی درباره اینکه کامرانی‌فر از سمت دبیرکلی استعفا کرده، اظهار داشت: نه او استعفا نکرده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی