تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

مرگ محیط‌بان «خانگرمز» در سانحه آتش‌سوزی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اعلام وقوع حادثه برای دو محیط‌بان منطقه حفاظت‌شده «خانگرمز» تویسرکان و مرگ یکی از آن‌ها گفت: علت حادثه در دست بررسی است.

کد خبر: ۱۳۶۳۸۸
۰۹:۴۷ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

مرگ محیط‌بان «خانگرمز» در سانحه آتش‌سوزی

دیدارنیوز: سیده مریم محمدی، اظهار کرد: روز گذشته -یکشنبه ۲۱ شهریورماه- دو تن از محیط بانان منطقه حفاظت شده خانگرمز به نام‌های حشمت‌الله ملکی و حامد مومیوند در حین بیتوته در منطقه حفاظت شده و انجام وظیفه، دچار سانحه آتش‌سوزی شدند.

وی با بیان اینکه حشمت‌الله ملکی بر اثر شدت جراحات وارده ساعت ۳ بامداد امروز -دوشنبه ۷ شهریورماه- جان باخت، تصریح کرد: حامد مومیوند نیز به شدت دچار سوختگی شده که در بخش سوانح سوختگی بیمارستان بعثت همدان بستری است.

محمدی با بیان اینکه علت سانحه انفجار کپسول گاز در اتاقک محیط‌بانی منطقه گزارش شده است، خاطرنشان کرد: در وقوع این حادثه اصلاً عمدی در کار نبوده، اما با توجه به اینکه اتاقک محیط‌بانی در بالای کوه بوده، یگان حفاظت محیط زیست به اتفاق نیروی انتظامی در حال بررسی علت حادثه هستند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اعلام اینکه فردا مراسم تشییع محیط بان ملکی برگزار خواهد شد، یادآور شد: اطلاعات تکمیلی در زمینه مراسم متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی