تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

جنجال‌های بی‌پایان «علیرضا دبیر»!

در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک که روز گذشته (یکشنبه) برگزار شد و خسروی‌وفا در نهایت به ریاست این کمیته رسید، درگیری شدید لفظی میان علیرضا دبیر و محمد علیپور رخ داد تا رئیس فدراسیون کشتی نشان دهد فقط با محمد پولادگر بر سر بودجه کشتی مشکل ندارد!

کد خبر: ۱۳۶۳۸۵
۰۹:۳۰ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

جنجال‌های بی‌پایان «علیرضا دبیر»!

دیدارنیوز: مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک برای انتخاب رئیس جدید و نواب رئیس و همچنین اعضای هیئت‌رئیسه ظهر دیروز در کمیته ملی المپیک برگزار شد که در این بین حواشی و درگیری‌های لفظی جالب توجهی نیز در مجمع به‌وجود آمد.

از ابتدای مراسم علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی و محمد علیپور که در ۴سال اخیر عضو هیئت اجرایی بود خطاب به هم با کنایه حرف می‌زدند و در آخر مراسم وقتی مشخص شد علیپور رای نیاورده کنایه‌های دبیر تندتر هم شد.

دبیر گفت: "این مرحله آخر رای گیری است؟ یعنی از هیئت اجرایی قبلی تا الان کسی رای نیاورده است؟ در تاریخ بی سابقه است، آقای صالحی امیری روی سر ما جا دارد، اما یازده تا رای هم نیاوردند. من احترام همه را دارم، اینکه می‌گویم کار باید برای خدا باشد حرف بدی است؟ من چهارسال دیگر را جلوی چشمم می‌بینم."

او در ادامه درحالی‌که علیپور سعی در جواب دادن داشت خطاب به وی گفت: "هزارتا خبره ورزشی بوده تو کجای ورزشی که خبره ورزشی معرفی شدی؟ نگذارید من حرف بزنم؛ هزارتا خبره ورزشی و قهرمان المپیکی هستند و تو باید خبره ورزشی معرفی شوی برادر من؟ کاندید نشدم که امروز حرف بزنم. امروز هم دیدید اعضا جواب‌تان را دادند."

جنجال‌های بی‌پایان «علیرضا دبیر»!

در این لحظه کیهانی نیز که رای نیاورده بود میکروفون خود را برای جواب دادن روشن کرد و درحالی‌که در مجمع همهمه شده بود، علیپور گفت: "سالهاست که در انتخابات دست همه را می‌بوسیم و به هر که دوست دارند رای می‌دهند. همانطور که تو بار‌ها رای آوردی و نیاوردی و ما هم همین هستیم."

پس از حرف‌های علیپور و درحالی‌که برگزار کنندگان مجمع و اعضای دیگر سعی در آرام ساختن جو با ذکر صلوات داشتند دبیر با لحن کنایه آمیز ادامه داد: "خبره‌های ورزشی مملکت‌مان این‌ها هستند دیگر! خبره‌های ورزشی ما ردیف این‌طرف هستند و خیلی برای من قابل احترام هستند نه کسانی که زوری در هیئت اجرایی خودشان به خودشان رای دادند. من برای خدا حرف می‌زنم. چهار سال حرف زدی و الان باید گوش دهی."

علیپور در جواب گفت: "بی احترامی نکن، ما هیچ موقع حرف نزدیم؛ همیشه تو حرف زدی."

مسئول برگزاری انتخابات و دیگر نفرات سعی کردند آن‌ها را از ادامه جدال لفظی بازدارند و صحبت‌های کنایه آمیز و درگیری علنی آن‌ها با دخالت سایرین خاتمه پیدا کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی