تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

تمجید فیفا از ایران بابت حضور «بانوان» در ورزشگاه آزادی

فیفا از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار استقلال و مس کرمان ابراز خشنودی کرد و این تصمیم ایران را گامی در مسیر درست عنوان کرده است. البته تنها ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تماشاگر زن اجازه حضور در ورزشگاه را داشتند و هنوز مانند مردان برای آن‌ها بلیت فروشی نشده است.

کد خبر: ۱۳۶۳۵۹
۱۷:۲۹ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

ستایش فیفا از ایران بابت حضور بانوان در ورزشگاه

دیدارنیوز: فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» تصمیم ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی را ستود.

پایگاه خبری دویچه وله آلمان در گزارشی به انعکاس حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی پنجشنبه هفته گذشته تیم‌های فوتبال استقلال و مس کرمان پرداخته و موضع فیفا درباره این اتفاق را بازتاب داده است.

دویچه وله در خصوص رویکرد فیفا در مورد صدور مجوز بانوان تماشاگر به ورزشگاه می‌نویسد: «در پاسخ به پرسش‌های دویچه ووله، فیفا از حضور بانوان هوادار در استادیوم تمجید کرد. فیفا از شنیدن این خبر که تعدادی از بانوان هوادار در تهران اجازه حضور در ورزشگاه برای تماشای یکی از بازی‌های لیگ را پیدا کردند خشنود است و تصمیم مقامات دولتی و فوتبال ایران برای قدم برداشتن در این مسیر درست را ستایش می‌کند».

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی