تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

نگرانی وزارت خارجه از درگیری‌ها در لیبی

پس از درگیری‌های اخیر در طرابلس پایتخت لیبی، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نسبت به این درگیری‌ها ابراز نگرانی کرد و خواهان خویشتنداری همه طرف‌ها شد.

کد خبر: ۱۳۶۳۲۸
۱۲:۰۱ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

نگرانی وزارت خارجه از درگیری‌ها در لیبی

دیدارنیوز: ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز نگرانی عمیق از درگیری‌های اخیر در طرابلس پایتخت لیبی، بر ضرورت توقف فوری این درگیری‌ها و حل اختلافات بین طرف‌های درگیر بر اساس حفظ منافع و امنیت مردم لیبی از طریق گفتگو تاکید کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جمهوری اسلامی ایران همه طرف‌های درگیر را به خویشتنداری و جلوگیری از تشدید تنش دعوت کرده و از آن‌ها می‌خواهد منافع مردم لیبی را در اولویت قرار دهند.

کنعانی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از روند گفتگو‌های سیاسی و راه حل‌های مسالمت آمیز که وحدت ملی، ثبات و تمامیت ارضی لیبی را حفظ کرده و خواسته‌های بر حق مردم این کشور جهت توسعه و شکوفایی لیبی را تامین نماید، حمایت می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی