تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
تذکر عضو کمیسیون عمران مجلس

قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار برای «زائران» نباید افزایش پیدا کند

کمال علیپور خنکداری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به وزارت راه و شهرسازی تذکر داد که قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار برای «زائران» نباید افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۱۳۶۳۲۵
۱۱:۳۵ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار برای «زائران» نباید افزایش پیدا کند

دیدارنیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به وزارت راه و شهرسازی تذکر جدی می‌دهیم که قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار برای زائران نباید افزایش پیدا کند.

کمال علیپور خنکداری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه (۶ شهریور) در نشست علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس به شدت افزایش یافته است و وزیر راه اعلام کرده که ۱۷۵ درصد به قیمت اتوبوس اضافه خواهد شد.

وی افزود: در این رابطه به وزارت راه و شهرسازی تذکر جدی می‌دهیم که قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار برای زائران نباید افزایش پیدا کند و همچنین مجلس و هیئت رئیسه مجلس نیز این موضوع را پیگیری کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی