تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان در حال تخریب؟

بیمارستان پیروز شهرستان لاهیجان که حدود ۴ سال قبل افتتاح شد، شرایط خوبی از نظر ظاهری و معماری ندارد. خبرنگار دیدار در گیلان در این رابطه گزارش کرده است.

کد خبر: ۱۳۶۳۱۹
۱۱:۰۷ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

بیمارستان دکترپیروز لاهیجان در حال تخریب ؟

 

دیدارنیوز ـ سرویس گیلان: لاهیجان سومین شهر پرجمعیت استان گیلان و قطب گردشگری این استان است. قریب به چهار سال است که از افتتاح بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان می گذرد. گویا این بیمارستان از نظر استحکام و فنی و همچنین از نظر بصری رنگی به حال خوشی ندارد.

جعفر نژاد مسئول دفتر گیلان دیدارنیوز در همین رابطه  نوشت: انگار همین دیروز بود که مراسم افتتاحیه این مرکز درمانی با حضور مدیران برگزار شد، چند روز پیش برای عیادت یکی از بستگان وارد این بیمارستان شدم، کسی از نحوه  خدمت رسانی به بیماران گلایه نداشت. در کنار همه مشکلات که حتما در گزارش‌های بعدی به آن می‌پردازیم، خرابی سیستم خنک کننده فضای داخلی بیمارستان بیشتر از همه مشکلات آزار دهنده بود.

در آب و هوای شرجی گیلان تحمل این میزان گرما برای بیماران بسیار دشوار است، هرچند پرسنل بیمارستان هم بیش از بیماران باید این وضعیت اسف بار را تحمل کنند. اما با نگاهی به دیوار اتاق‌ها و راه‌روها باورم نشد که از عمر این مرکز درمانی کمتر از چهار سال می‌گذرد، انگار چهل سال از تاریخ افتتاح سپری شده است!

به زودی در رابطه با این بیمارستان بیشتر خواهیم گفت ...

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی