تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری‌ جنوب تهران چند؟

پس از افزایش عجیب و سرسام‌آور قیمت مسکن در تهران، افرادی که سرمایه نسبتا کمتری دارند می‌توانند در مناطق جنوبی تهران در جستجوی خرید مسکن باشند.

کد خبر: ۱۳۶۲۲۷
۱۰:۲۶ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۱

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری‌ جنوب تهران چند؟

دیدارنیوز: از آنجایی که خرید خانه در تهران جزو سخت‌ترین کار هاست و برای این کار سرمایه نسبتا زیادی لازم است، برای افرادی که سرمایه نسبتا کمتری دارند مناطق جنوبی تهران می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در این گزارش به بررسی منازل ۱۰۰ متری جنوبی تهران پرداخته‌ایم.

واحدی ۴ ساله در منیریه با متراژ ۱۰۲ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد. همچنین واحدی دیگر در منیریه با متراژ ۹۳ متر و ۲ اتاق خواب، با توجه به اینکه ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحدی نوساز در محله شوش با متراژ ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان احتیاج دارید. اگر خانه‌ای ۳ خوابه در همین محله میخواهید، میتوانید واحدی ۱۱۰ متری را باتوجه به نوساز بودن این سازه با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۹ ساله در مولوی با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب، در روز‌های گذشته معادل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بودجه لازم برای خرید واحدی نوساز در جوادیه با متراژ ۱۰۴ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان است. همچنین با مبلغی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان، میتوانید واحدی نوساز با ۲ اتاق خواب و متراژی معادل ۹۵ متر را در محله جوادیه خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری‌ جنوب تهران چند؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی